Hergün düzenli olarak yaptıklarınız.

Hergün düzenli olarak neler yaparsınız ? Lütfen saygılı cevaplar...

0|0
40|52

En İyi Erkek Görüşü

• Bismillah, abdest alırız ve sabah namazını kılarız. Varsa işlerimiz toparlarız, yoksa biraz daha uyuruz. Sonra, bismillah. Kalkarız, kahvaltı ederiz ve abdest alır öğle namazına gideriz. Sonra, işimizin başına geçer, rızkımız neyse onu alırız. Ve şükrederiz. Sonra, bismillah, abdest alırız ikindi namazına gideriz. Çıkışta, bir iki esnaf arkadaşla görüşürüz geri döneriz. Ve işlerin kaldığı yerden devam ederiz. Sonra, bismillah, abdest alırız akşam namazına gideriz. Ve sonra, akşam yeğeni yer elhamdülillah der, alemlerin rabbi olan allaha şükür ederiz. Sonra, bismillah abdest alırız ve yatsı namazını kılarız. Biraz esnaf arkadaşların yanında durur eve döneriz ve varsa kalmış işlerimizi onları toparlarız. Ve daha sonra, kendimize vakit ayırır internette biraz dolanırız (: bu..

4|1
    0|0
    • bu ne be hacı.senin gibiler yüzünden insan dinden soğuyor.esaf sohbetlerinden nefret ederim.milletin karısının kızının dedikodusunu yaparlar.işleri açılsın diyede namaz kılarlar.

• Git öbür tarafta kişne.

Erkekler Ne Diyor 51

• Düzenli olarak düzeni bozarım, bence düzenli hiç bir şey olmamalı, bir süre sonra sıkıyor. Düşünsene günde sadece bir kere yapsan bile 365 gün x 10 yıl = 3.650 defa aynı şeyi yapıyorum, yok ağa bana göre değil bu, çok monoton. Zorunlu olanlar dışında (hayati ihtiyaçlar) hiç bir şey en azından her gün aynı saatte yapılmamalıdır. Bünyeyi belli şeylere alıştırmamak gerek.

1|0
    0|0
  • Sigara içerim düzenli olarak :/

0|0
    0|0
  • sigara spor sosyal aktiviteler

1|0
    0|0
  • Dua etmenin dışında ;

Ekonomi haberlerını takıp etmek..

Uzun yürüyüşler...Şimdilik aklıma bunlar geldi.

Teşekkürler

0|0
    0|0
  • sabah yürüyüş yaparım.belediye başkanı gibi mahalleyi denetlerim.sonra snooker(bilardo) oynarım sonra texas holdem(poker) oynarım sonra güzel bir yerde öğle yemeğimi yerim.sonra borsada hisselerimi takip ederim.bu arada bir iki misafirim gelir onlarla ilgilenirim.haberleri takip ederim.sonra hergün denize girerim. isterse kış olsun.akşama doğruda akşam yemeğimi güzel lüks bir yerde yerim.sonra gece hayatı başlar.orasını anlatmak istemiyorum.size sadece güne başlamadan önce yaptıklarımı anlattım yani 09:00:19:00 arasını anlattım 19:00-02:00 arasını rtük kararları gerekçesiyle anlatamıyorum.(viski,kuba puroları ve...)

0|0
    0|0
    • Durduk yere başka şahıslara laf atmak hoş birşey mi?görüşü ne olursa olsun saygı duymalı, benim size duyduğum gibi...

• Terbiyesiz, ister dinsiz ol ister putperest beni ilgilendirmez defol git buradan..

• Sen kendini kusursuz sanıyorsun sanırım dangalak sensin aaaaa bak hakaret algılama.

• Sabah kalkar bir bardak kahve içerim afyonum patlar üstümü giyerim okula giderim gelirim pc başıan otururum yemek yerim fix yani kışın hep böle :D

1|0
    0|0
  • çogu seyi düzenli yaparım ama uyumak o benm hayatta en düzenli yaptıgım iş

1|0
    0|0
  • yataktan kalktıgım gibi sigara içerim en düzenli olayım o

1|0
    0|0
  • Her gün duş alırım. (!)

1|0
    0|0
  • uyumak

uyanmak

işe gıtmez

pazar dınlenmek

spor yapmak

kıtap okumak

yemek yemek :)

mek mek mek :))

1|0
    0|0
  • ise gidip geliyorum düzenli olarak :)

0|0
    0|0
  • 8'de kalkar, markete gider, kahvaltılık bişeyler alırım..

Balkona çıkar, işe giden insanları seyrederim.. Bitkilerimle ilgilenirim..

Akşamları da düzenli olarak KS'ye, ayrıca otomobil ve elektronik forumlarına bakarım..

0|0
    0|0
  • Haberleri okurum-izlerim alışveriş sitelerine bir göz atarım fotoğrafçılık ile ilgili forumlara göz atarım o kadar.

0|0
    0|0
  • Yemek yerim.

kızlar soruyora girerim.

0|0
    0|0
  • Her gün düzenli olarak ders çalışırım.

0|0
    0|0
  • kaka spor kahvaltı <3

0|0
    0|0
  • yemek yerim işe giderim uyurum çocuklarımla oynarım:) internete girerim ks yi takip ederim:)

0|0
    0|0
  • 5 vakit namaz kıarım .. 5 vakit dua ederim , ve mutlaka hergün kitap okurum :)..

0|1
    0|0
  • Sabah uyanır Lavobya Elimi yüzümü dişlerimi fırçalarım daha sonra üniversiteye gelirim, okuldan gelince eve evde ders falan çalışırım Malum kpss diye engel var ona çalışırım boş vakitlerimde internete falan takılırım bazen kitap falan okurum..

0|0
    0|0
  • kahvaltı evden cıkıp işe gelmek bütün gün işte oturup burada takılmak öğle yemeği akşam eve gidip yatıp tv izlemek hergün itina ile bunları yaparım :D

0|0
    0|0
  • Lannn hepiniz mi sporcudunuz a...k... Benim yaptığım tek düzenli iş uyanır uyanmaz tiş ve uyumadan hemen önce tişşşş...Bide sporcu olduğum için gün aşırı antremanlara gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Komedi dükkanından bir bölüm izlemek

Balıklarımı yemlemek

Youtube,ks takılmak

Sagopa dinlemek

0|0
    0|0
  • Gitar çalmak

Ks ye Facebook'a girmek

Sigara içmek

Yemek yemek

Su içmek vb...

0|0
    0|0
  • Bodybuilding ^,^

0|0
    0|0
  • Muhakkak sigara içerken cengiz dinlerim öyle güne başlarım.

0|0
    0|0
  • çok düzenli bir şekilde işe gidip geliyorum :D

0|0
    0|0
  • Sabah 1 saatlik koşu ve duş sonrası duruma göre gelişiyor =)

0|0
    0|0
  • yazı yazarım

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltisi ardında. ...facebook, twitter. +kızlar soruyor, ve kulaklarımi takıp müzik dinleme

0|0
    0|0
  • Hergün düzenli olarak yaptığım tek şey, sabah uyandığımda kahve içmek.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 40

• Saat 7-8 arası uyanmak

Kahvaltı yapmak

Bal-kaymak yemek

Muzlu süt içmek

Dişleri günde 2 defa fırçalamak

Günde 1.5 litre su içmek

Köpeğimi gezdirmek

Ders çalışmak

İnternete girmek

Arkadaşlarla cafeye gitmek

Akşam yemeğinden sonra yürüyüşe çıkmak

En geç 01.30-02.00'de uyumak

0|0
    0|0
  • dişlerimi fırçalarım

1|0
    0|0
  • Kahvaltı

spor

Ks ye girme

0|0
    0|0
  • nefes alıyoruz ya yetmezmı :)

1|0
    0|0
  • hergün düzenli olarak yemek yiyorum demek isterdim ama o bile yok ben ne biçim bir insanım

hergün düzensiz olarak napıyorsunuz sorusuna sorulacak 234567 tane cevap var ama düzenli olarak yaptıgım hiçbirşey yok hergün düzensiz olarak uyuyorum yemek yiyorum şarkı di...

evet hergün düzenli olarak müzik dinliyorum, film/ dizi izliyorum.

:D

0|0
    0|0
  • Kahvaltı, spor

0|0
    0|0
  • iş - ev arası mekik dokuyorum .

0|0
    0|0
  • uyumak yemek yemek calısmak kıtap okumak kopegımı gezdırmek

0|0
    0|0
  • Hiç düzenli olmadım ki :/ bir gün erken bir gün geç kalkarım ders saatime göre.Canım isterse kahvaltı yaparım istemezse yapmam.sonrasında da ruh halime göre devam eder

0|0
    0|0
  • kpss ye çalışmak kitap okumak yemek yemek nişanlımla konuşmak

0|0
    0|0
  • geleceğimi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sevgilime trip atmak olabilir.Çiçeklerimle ilgilenmek olabilir.Sabah kahvesi kesin.Sevgilimin sesini duymadan uyumam uzağız şu an.Yaramazlık olabilir :D o değil de ne zaman bitecek bu monotonluk,hıı? :/

0|0
    0|0
  • Gece 3 te yatıp 12 de kalkarımm..

0|0
    0|0
  • resim çizerim :)

0|0
    0|0
  • uyanmak sayılır mı? :/

0|0
    0|0
  • çocuklarla ilgilenmek..hiç şaşmaz ben kaçsam onlar beni bulurlar hatta:))

0|0
    0|0
  • Dis fircalamak, dus almak, seker olcmek,telefonu sarja sokmak falan filan

0|0
    0|0
  • tuvalet , ilaç , işe gelmek kahvaltı yapmak sevgılıme trıp atmak :D:D:D

0|0
    0|0
  • KİTAP OKUYORUM! :D

Hemde deli gibi! :D

Oksijen maskem onlar benim :D

0|0
    0|0
  • uyurum

duş alırım

bi aspirin alır

yine uyurum

0|0
    0|0
  • temizlik yaparım .

0|0
    0|0
  • Çişimi yapıyorum

0|0
    0|0
  • Nefes alıp veriyorum

1|0
    0|0
  • makyaj,cilt bakımı buna bağlı,kahvaltı,müzik dinlemek..vs.

0|0
    0|0
  • tweet atarım kitap okurum oje sürerim ve ütü yaparım

0|0
    0|0
  • Uyumak, spor yapmak,yemek yemek,sonra tv izlemek,sonra aksam yemegi ve yatis:)))bu ara rutin boyle

0|0
    0|0
  • O kadar düzensizim ki 10 dakikadır düşünüyorum ve verecek cevap bulamadım.

0|0
    0|0
  • sagopa kajmer dinleyip ders çalışmak

0|0
    0|0
  • Her şeyi düzensiz olarak yapıyorum.

0|0
    0|0
  • dişlerimi fırçalarım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam