Alın germe ameliyatı fiyatını aşağı yukarı bileniniz var mı?

Alın germe ameliyatı fiyatı aşağı yukarı kaç bileniniz varmı,ve bu ameliyat ssk,bağkur gibi güvenceler çerçevesinde yapılırmı,yani hastaneye gitsem ssklı olarak bu ameliyatı yaparlarmı, alnımın ortasında buruna dikey şekilde iki çizgi var beni asık suratlı gösteriyor bu çizgiler . :(

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• yaptirabilirsin sagligini etkiledigini gosterirse hastane ucreti ssk dan yararlanirsan 300 tl civari odersin ama tam olarak ne yaptirmak istiyorsun

0|0
    0|0
    • alnımın ortasındaki 2 çizgiyi gerdirmek sadece, çünkü çatık kaşlı gösteriyor asık suratlı sanıyorlar beni .

• evet var

• 300. 400 tl civarı

• pahalıdır bea o

0|0
    1|0
  • devlet hastansin de anlasabilirseniz burun estetigi falan oluyor ama alın germe duymadım.estetik cerrahi dr ları ile görüşürseniz gerekli bilgiyi verebilir.

0|0
    0|0
  • Hayır sgk karşılamıyor böyle ameliyatları.Parası ne ise verip yaptıracaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Estetik uygulamaya gireceği için ssk, bağkur kapsamaz. Kaşlarını çatma. Özelde botoks yaptırabilirsin 6 ayda bir..

0|0
    0|0
    • çatma değil gerdirme, kaş arası sarkık duruyor sanki kızgınmışım gibi duruyorum,o aradaki fazla deriyi aldırcam, botoks geçici kötü tarafı o.

• oyh :) işte ilk başta farkında olmadan çatık durduğun için yerleşmiş yüzüne o mimik çizgisi

• hayır yerleşmeden değil ordaki deri sarkmış galiba öyle dura dura,ne yapsam da düzleşmiyor sarkmış işte ::)

• bence botoxsu deneyebilirsiniz.çok çok az miktarda yaptırırssanız o balon gibi şişen suratlara sahip olmassınız.2 sene evvel nişantaşında yapan firmada bir bayan yaptırmışdı asla anlayamassınız.bence bir görüşün.estelazer firmanın adı

0|0
    0|0
    • Botoks geçici ama ...6 ayda bir yaptırmak lazımmış,estetikle ömürboyu kurtulunabiliyor bu durumdan ama.

• evet orası öyle

• Estetiğe girdiği için ssk veya bağkurun karşılayacağını sanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...