Chelsea'nin sahası ip gibi ve merdivende kimse yok ve gs taraftarlarıyla aradada hiçbişey yok ilginç değilmi

chelsea'nin sahası ip gibi ve merdivende kimse yok ve gs taraftarlarıyla aradada hiçbişey yok ilginç değilmi

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Taraftar oturup sakin sakin izliyor ama Türkiye'de böyle bir taraftar olsa ne küfür cezası,ne saha kapatma cezaları olurdu 40.000 kişi susarken 2.500 kişi deli gibi bağırdı taraftar bu sonucu hiç hak etmedi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ligimizdd görmek istediğimiz hareketler bunlar

0|0
    0|0
  • onu gectim o kadar kalabalıkta gs taraftarının sesi cıkıyor duydukca güluyorum cok hoş oluyor sanki ev sahibi gs :D

0|0
    0|0
    • zaten baktıgında görünüyuo hepsi izlemek için gelmiş 40 bin kişin bagıran chelseali 100 kişi 2 bin gsli vcarsa hepsi baguruyo

• maça giden insanlar medeni çünkü gs taraftarlarından istanbuldan giden çok var ama londradan gidende çok var.

0|0
    0|0
    • yani aralarında ne bir bosluk ne bir polis görmedim

• dedim gibi taraftarlar medeni maça ilgi gösterenlerin çoğu zaten londradan tabi istanbuldanda giden var burası Türkiye dil dostum

• yanlız benim anlamadığım bir şey var.

Şampiyonlar ligi müziği çalıyor.

Gslilerin sağ el göğüslerinle. Milli marş mı çalınıyor sandılar acaba?

0|0
    0|0
    • olabilir ilk defa duyuyolarsa bazılarıda tvden dinler işte

• O değilde Eto değil drogba bitmiş.

• aralarındaki 3 yaş farkını hatırlatayım 3 senede chelseayle kupa kazandı drogba bu seneden sonra bişey beklenmez zaten

Yükleniyor...