Yolda gördüğüm kıza ondan hoşlandığımı nasıl söylerim?

Her sabah işe giderken benle aynı saatte metroya bir kız biniyor benden bir durak önce iniyor. Metroda ulu orta söyleyemeyeceğime göre nerde nasıl söylerim. Metro tam istasyona yaklaşırken geliyor kız nasıl başarıyorsa. Yani aracın dışında gördüğüm süre 5 sn falan =)

Güncellemeler:
bi olay eklemek istiyorum: bu gün ben onu farketmemiştim bile ama gayri ihtiyari kafamı çevirdiğimde uzun süre bana baktığını sezinledim. 5 saniye falan kesintisiz ama ifadesiz bi bakışma oldu. bakışlarını ilk çeviren ben oldum. ilerleyen sürede de 2-3 defa bana baktığını farketim ama ben hiç bakmadığım halde. (dipnot: önceleri çaktırmadan telefonuna baktığımda muhtemelen erkek arkadaşı olan biriyle birlikte resmi vardı wallpaperda şimdi sadece kendi resmini koymuş bunun olayla bağlantısı var mı

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• işten izin al ve onunla birlikte sen de in

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen onun dikkatini çektinmi bakıyormu sana onun indiği durakta sende insen bi gözlemlesen belki orda bekleyen bi sevgilisi falan vardır bunlara dikkat ettinmi

0|0
    0|0
  • bence git söyle..ama uzun zamandır gördğünü hoşlandığını söyle...bence yapılacak tek şey bu..çünki başka bi ortamda tanışma imkanınız yok...

0|0
    0|0
  • Herkesin içinde söyle nolcak , hatta bağrarak söyle çok romantik olu :D kız etkilenebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...