Sevgilimin abisi canımı sıkıyor.

Sevgilimin abisi kızı evdeb dışarı bırakmıyor ve sürekli arıyor kızı bunaltıyor ya diyorum konuş yine düzelmez diyor nasıl çözücem bu olayı anlamadım gitti

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bazı erkek kardeşler/abiler böyle terbiyesizce milletin hayatına burnunu sokabiliyor malesef. Burada iş, anne babaya düşer. Gerçi onların da işine geliyor karışmıyorlar.

0|1
    2|1
    • bu eksileyenler mutlaka kız kardeşi olanlardır. Kendileri sevgililerini günde bin kere arıyolardır da bacılarını sakınıyolardır. Böyle bu türler.

çiçek için teşekkürler.

• o da o kadar suskun olmasın ya. en fazla dayak yer yani. nedir o öyle gerçekten çok çirkin bişey.

• yok yarın akşam annesini babasını karşına alıp konuşacak olmazsa bakalım yani kızı göremiyorum ben abisi yüzünden nedir bu ya yetti artık 3 haftadır çıkıyoruz ama 3 haftadırda göremiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Az biraz sabırlı ol, kızı ailesiyle kötü etme. Senin kafa rahat el oğlusun sen bir varsın bir yoksun, ama onlar hep yüzyüze bakıyor. Sabırlı olamayacak olanların harcı değildir aşk sevgi... Hemencecik şikayet etmeye başlamışsın, bir haftaya sabrın taşar "Yeter" demeye başlarsın, sonra kıza soğuk davranırsın bir bakmışsın arazi olmuşsun...

1|0
    0|0
    • şekeykız çok doğru söylemiş. katılıyorum... o kızın suçu ne? zavallı kız aylesiyle ve senin ortada kalıyo... kızada anlayış göster biraz...

Erkekler Ne Diyor 4

• evinin kapısına kadar almaya git buluşcağınız gün elinde çiçekle ;) abisine kapak olsun ama yakınlarda görünmeyicek yerde bir kaç arkadaşında olsun

0|0
    0|0
  • bende ablamın yanında ki erkekleri dövüodum kimseye güven olmaz bu devirde

1|0
    0|0
  • Anne baba halletcek sen devreye girersen ortalık karışır .

0|0
    0|0
  • Pampa duzeltcem derken dayak yemeyesin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...