Bunu yaşamış olanlardan ve ya fikri olanlardan destek amaçlı bişeyler yazarım diyenler bir baksın

(erkekler için) hiç tanımadığınız birine-ama hoşlandığınız birine- bişey konuşmak istediğinizi söyleyip bir yere götürdünüz ve hoşlandığınızı söylediniz. diyelim oda bende dedi. sonraki konuşmalar nası gelişir. yani ne konuşursunuz. nası bir konu olur. ne diyip yanından ayrılırsınız. yani sohbet nası oluşup devam ediyo.

kızlar da yaşadıklarını anlatabilirler

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben ne desem bilmiyorum konu acsana de :D

0|0
    0|0
    • sonra da kambur bir şekilde oturup,ellerimi bacaklarımın arasına sokup aptal aptal sırıtıyım? :D

• Tmm ikisinide dene sonuçlarını bekliyoruz

• tamam :)

Kızlar Ne Diyor 3

• yanına git merhaba de tebessüm et.. sonra onu beğendiğini hoşlandığını dile getir işte.. Onunla muhabbet kurmaya çalış. İlgi alanları neymiş neleri severmş ne sevmezmiş neler yaparmış o konular üzerinde konuş..Gerekirse kızın sevdiği bir şeyi sende seviyormuş gibi konuş onunla işte ortak bir ilgi alanı bul ki iletişim kolay olsun.. Açıkca ciddi olduğunu gönül eğlendirmek gibi bişey olmadığını belli et biz kızlar bazen şüphelenebiliyoruz yani acaba mı diye. güveninini kazanmaya çalış :) arada abartmayacak şekilde iltifat et ona.

0|0
    0|0
  • Sahsen yasamadim ama sevgi karsilikliysa kolay oturup konusursun tanimaya calisirsin iste ne yapmayi sever nerelere gitmekten hoslanir ne tur muzik dinler sen cool bir sekilde takilirsan oda rahatlar ve cenesi acilir Bu defa sen konusamazsin o derece :) ayrica o da Insan sende optical cekincek bisey yok ;)

0|0
    0|0
    • yaa tamam da daha yeni tanışmışız. bir yere oturmuşuz. yazdıklarımdan sonra hemn. nelerden hoşlanıyosun mu diyim :/

• Eeee yani :) Tanısmak için bunları sormalısın.

• konuya hangi cümleyle giriyim ki. lap diye soramam ya "nerelere gitmekten hoşlanıyon" falan :S

• Doğal olmak önemli.. Bu zamana kadar kalbinle haraket etmişsin. Bundan sonrada böyle olman gerek .. Aksi taktirde .. istemsiz bir sekilde değiştiğin için bazı seyler tuhaflasabilir.

0|0
    0|0
    • hayır. ben tıkanıp kalırım bu sınırdan sonra diye düşünüyorum. ne denmeli ki konuşma devam etsin diyorum. zaten söyledğini aynen demicem ya. aklımda yer edicek sadece

• En basitinden ortak yanlarınızı bulmaya çalışın .. Hobileriniz ? Fobileriniz ?

• yazdıklarım olduktan sonra nası giriyim konuyo ki. zart diye bişiler söyleyemem ya. " hee tamam o zmn- nelerden hoşlanırsın" :S

Erkekler Ne Diyor 2

• bak hiç buradan fikirlerle yola çıkma ilk önce rahat ol derin nefesa al kızn yanında kendinden emin ol sorularını genel olrak onu tanımaya yönelik kullan gelecekle ilgili planlarından bahset ama kısa kısa zten buradan muhabbet akar gider bir bakmışın kızı evine bırakmışsın geri dönüyosun sen bile anlamazsın zamanın nasıl geçtiğini :)

0|0
    0|0
    • benim yazdıklarımdan sonra. hani diyelim oda benden hoşlandığını söyledi. ondan sonra konuyo nası gircem. başlangıç hangi cümleyle olcak. ben susup kalırım beni kendime getirebilicek bişi lazım işte. nası başlanır ki. zart diye sorulmaz ki ya" nelerden hoşanıyosun" diye

• anladım şu an benim anlatmam la olmaz ama ben gitsem tanımadığım bir kızla her türlü muhabbeti bağlarım buradan tarif zor oluyomuş yaw :D işin kısası özgüvenli ol kardeş öz güvenin olmazsa azını bıçak açamaz heycanı yen

• tamam saolasın

• telefon numarasını alırdım bir çay kahve içerdim ''benim şuanda kalkmam gerekiyor önemli bir iş görüşmem (toplantım vs.) var '' deyip yanından ayrılırdım. ilk buluşmada görüşmeyi fazla uzatmayıcaksın, sıkarsın sıkılırsın

0|0
    0|0
    • işte beklediğim cevap :D thank u so much

• Duruşunu göster ki ilerde sorun yaşama ;)

• zaten pek takmam yaa. olmazsa olmasın unuturuz biraz geç olsada

Yükleniyor...