Onu gördükçe acı çekiyorum, ne yapacağım ben?

Lisedeyim sevgilim vardı ilgisizdi vurdumduymazdı bi hata yapıp ara verelim dedim sonra 3 hafta oldu ayrıldı bitsin dedi. Neden dedim ara verelim dediğin gün bitti dedi. Her neyse aynı sınıftayz ayrılalı 16 gün falan oldu çok kötüyüm unutamıyorum derste sevgiliyken bana attığı mesajlar zihnimde gözümün önünde her yerde.. Ilgimi başka erkeklere vermeye çalıştım denedim ama sınıfa girdiğmde onu gördüğümde her şey uçup gidiyo biliyorum lisede belki aşka inanmıyosunuzdur ama inanın çok acıtıyo geçicek biliyorum ileride belki gülüp geçicem bunu biliyorum ama şuan mutsuzum onu hiç görmesem belki unutabilirm ne biliyim olur belki ama yanımda olmuyo işte olmuyo yaa of bilmiyorum belki tecrübelerinizden yararlanırm diye yazdım işte ...

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Üniversite hayatında hiç aklına dahi gelmiycek senin.

1|0
    0|0
  • sınıfını değiştirme şansın var değiştir.lisede aşkla meşkle ugraşma ünide kralını yaşarsın.derslerine konsantre ol.

0|0
    0|0
  • ya o kadar seviyorsun niye üzüyorsun sevgilini.

0|0
    0|0
  • ammmaaannnn takma kafana daha ne sevgililerin olacak yaşın çok genç

0|0
    1|0
  • ne hatası ya ara verelim tripleri komik gerçekten. ilgisizse boşver zorla güzellik olmaz.

0|0
    0|0
  • görmezden gel

0|0
    0|0
  • O zaman artık ders almışındır yaşadıklarından en azından.Kendini böyle avut.

0|0
    0|0
  • Ahh ergenlik ahh :9

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İlgisiz, vurdumduymaz bir adamdıysa niye eksikliğini yokluğunu çekiyorsun ki? Aklını başka şeylere ver

0|0
    0|0
  • derslerine odaklan sonuçta o okuldan mezun olman gerekiyor O'nu tınlama bile,acı çektiğini görmesin james'in dediği gibi üniversite de unutursun ooooooooooo daha neler yaşayacaksın ilk yumrukda ring'de kalma güçlü görün canım.

0|0
    0|0
  • bence ilişkide ara verildiği an karsı tarafnn guvenını sarsms oldunn oda senın kücük zorluklarda kaçtgını düşündü.. ilgini baska erkeklere vermen de yanls çünkü daha lisedesnn.. geri donse mutlu olamazsnn cnkü bir ilşki bittmii bidaha eskisi gibi mutlu olunamayacagnı dusunuyorumm ıstısnalar hariiçç.. bu yuzdenn kendinii uzme hayatna bakk zamana bırakk

0|0
    0|0
  • her insan farkli seviyor kimi ücgünde unutur

kimi 20 yilda unutmaz senin halinde anlmak icin bedenine girmek lazim

askin cok güclüyse birak unutmayi baskasiyla evlenmen bile ilerde seni mutlu etmiyo

0|0
    0|0
  • unutmaya çalışma sende üzerine gitme derslerine önem vermeye çalış üni hayatını düşün elbet bir gün döner o hep öyle olur

0|0
    0|0
  • çok zorlandığına eminim tekrar konuşmayı denesen mademm gözün ondan başkasını görmüyor

0|0
    0|0
  • uzak durucaksın başka çaresi yok onu görmemek için yolunu bile değiştir

0|0
    0|0
  • seni çok iyi anlıyorum. bizim ayrılalı 1 buçuk ay oluyor bızde aynı okuldayız. onu her tenefus baskalarıyla gormek korkum acısı ... çok kotu bırsey. sabret kuzum daha cok yenı . bende hc gecmez sanırdım ama Allah sabrını verıyor.. agla agla ıstedıgın kadar... 1 bucuk 2 ay daha sabret emın ol bitiyor acı diniyor...

0|0
    0|0
  • derslerine çalış yavrum :)

0|0
    1|0
  • bunlar senin için tecrube daha neler bekliyo seni sen onları düşün :)

0|0
    0|0
  • bizimde ayrılalı 3 ay oldu aynı okul ama farklı sınıftayız. ilk ayda bende onu gördükçe ağlıyodum ama 3. ayda artık alışmaya başladım inan bana zaman geçtikçe alışıyosun ve daha az acı çekiyosun senin ki daha çok yeni acı çekmiycem diye kasma kendini ağlamak istediğin zaman ağla. gün geçtikçe o acı dinicek zaten sabret biraz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...