Boşanmanın ardından...

ciddi ve samimi duygularınızı soruyorum,özellikle bayanlara: sizde iyi bilyorsunuzki hayatınızdaki en sadık ve vazgeçilmez dostunuz yastığınızdır;çünkü o yastık sizin tüm gözyaşınıza mutluluğunuza şahittir,en yakınlarınıza bile göstremediğiniz üzüntünüzü sıkıntınızı yastığınıza gösterirsiniz.Biz erkekler içinde aynı durum söz konusudur diyeblirz.şimdi sizlere açık ve net ayrıca samimi cevaplarınızı bekliyorum:boşanmanın ardından mutluluğu bulanınız varmı?boşandıkdan sonra ki keşkeleriniz ya da pişmanlıklarınız varmı?

lütfen bu soruya gizli cevap verin ve rica ediyorum bait cevaplar değil yüreğinizin sesini dinleyerek cevaplayın.hepinize şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
site içerisinde konuştuğum bir kaç hanımefendinin boşanma sonrasında yaşadıkalrını dinledim,pişmanlıklarınıda dile getirdiler mutluluklarınıda ..yeniden evlilk yapıp mutluluğu bulanların haricinde şunu gördümki yanlız yaşayan hanımefendiler bir süre sonra boşanmış olmanın ağırlığını sadece maddi olarak değil manende hissediyor ve yaşıyorlar...genelleme yapmamak adına soruyu sordum ve sizlerin cevaplarını merak ettim.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Gizlenecek bir durum yok Allahın bildiğini kuldan niye saklayayım..

Ben o mutluluğu bulanlardan birisiyim..

1 yıllık bir evliliğin ardından boşandım ve şimdiki eşimi tanıdım..İnanılmaz huzurluyum, mutluyum, güvende hissediyorum..

Boşandığım için asla ve asla pişman değilim, kurtulabildiğim hatta sağ salim kurtulabildiğim için seviniyorum..Çünkü Türkiye'de boşanmak isteyen kadınlara pek iyi gözle bakılmıyor ve eşleri de boşamamak için her türlü yola başvurup sülük gibi yapışıyor hatta tehdit ediyor..Neyse ki zayıf noktasını keşfedip oradan vurarak boşayabilmiş olmanın huzuru içindeyim..

Hiçbir zaman geçmişi düşünerek pişmanlığım olmadı..Yaşanması gereken bir dönemdi ve yaşandı bitti..Tek bir keşkem vardır o da '' keşke şimdiki eşimle çok daha önceden tanışabilseydim de boşa geçen bu 1 seneyi onunla geçirebilseydim..'' Ama her işte bir hayır vardır çünkü ilk evliliğimde edindiğim tecrübeleri 2.sinde kullanarak olası hata paylarımı düşürdüm..

Yastığımdaki gözyaşları asla biten evliliğim için değil ama kavuşamayacağımı düşündüğüm şimdiki eşim içindi..Ah o yastığımın dili olsa da konuşsa yüzlerce gece ağlamışlığım vardır sarılarak..

Hayatımızda kapanan bir kapının asla bir son değil aslında başka güzelliklere açılan kapılara neden olacağını düşünmek huzurun anahtarıdır diyebilirim..

0|1
    0|0
    • Allh seni cok mutlu etsin cok sansliymssn innki :)

• teşekkür ederim..

• Bakalim insallh bian once.kurtulrum cok.uzin zmandr ayriyiz zaten.bunuda koruma karalarinida gostericm ben de zayif nokatsyla denedim ama pes etmdi hem benimle evli hem baska kizlarla facebook gibi yerlerde fingirdeme pesinde cocugu umrunda bile degil anlasmali bosanmaya ikna edicem en azindan ugrasicam bir sure

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzgunum cevaplarimi gizlemem bosanmak nasil bisey bilmiorum yakinda tadina bende bakicam

benim 3yildir hayat arkadsim aynam kimseye anlatamayip icime attiklarimi dinleyen biblodan bir yuz var en azindan

0|1
    0|0
    • aynı mutluluğu sana da nasip etsin inşallah :)

• K bakma sorunu.isgal ettik iyi geceler.

• est. o nedemek sırf cevap verme nezaketinizden dolyı +1 vermiştim zaten:) iyiki yorumunuzla renk kattınız sizede iyi geceler

• Boşanma durumundatğyım sevıyorum ama bılmıyorum cok acı en cokta onrası

0|1
    0|0
    • henüz boşanmadıysanız beni eklermisiniz?

• rabbim her daim yar ve yardımcınız olsun.

• Amın sızınde ınsallah

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...