Sınavıma 4 gun kala ilk asık oldugum adam sırtımdan bıcakladı. Boyle bir durumda napardınız ?

Uzun sureli iliskimiz vardı tasındılar hataları oldu 3 ay once bitirdik. Hala sevıyodum onunda sevdigini dusunuyodum. Gecen ay 2 saatlik yoldan beni gormek icin geldi unutamıyorum bir sans daha ver dedi sınavıma az kaldışu anseni tekrar hayatıma sokamam belki ilerde deneriz dedim sarıldık gayet guzel gitti. Gecen hafta biyerden kız arkadasıyla fotografını gordum elele, bikac gundur birlikteler belkide daha fazla. Daha 1 ay once beni seven nasıl olurda 2 gunde baskasını sever ? Sınava 4 gun kala aşık oldugum adam hayatımın darbesini vurdu bana. Arayıp ne desem cok oyar, hayatı boyunca unutamaz? Ahımı aldın mutlu olamıycaksın diyip bagırıp cagırmak mı, umursamaz bir tavırla mutluluklar dileyip şimdi sıra bende demek mi ? Size ne dense unutamazdınız ya da siz olsanız ne derdiniz ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sonra deneyelim demek seni birdaha görmek istemiyorum demek bizim gözümüzde.Nereden bilelim başkasına aşık olmadığını?Arkadaşça davranırsa ilişkiden sonra bir kız bitmiş anlamına gelir yoksa ben mi yanlış biliyorum?Gelip sonra onda bulma kabahati bence.Bizim gözümüzden olay böyle gelişir.Bil istedim. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ahımı aldın allah belanı versin cart curt triplerine hic girme kendini kücük düsürürsün. onca yolu seni görmek icin gelmis birisiyse zaten sana mecburmus. bence kafana takma mutluluklar falan da dileme.

0|0
    0|0
  • Kimler bırakıpta beni terk etmedi ki

Sende bir kenara at gitsin beni

Her gelen yakıpta kavurdu beni

Savur küllerimi yak gitsin beni

0|0
    0|0
  • bence şuan derslerien sınavlarına odaklan... ooo paşa paşa sana tekrar gelir bence şuan bişey deme ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • Adam okadar yolu gelmiş seni unutamıyorum demiş geri çevirmişsin.ne yapsaydı

0|0
    0|0
  • umursamadan devam etmelisin. unut hadi sınavına çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hiçbir şey demezdim çünkü bir tepki vermek umursadığının göstergesi olur. her ne kadar umursasanda ona öyle göstermemen gerek

0|0
    0|0
  • seni unutmak için onunla çıkıyor olabilir,

o ihtimalide düşün

0|0
    0|0
  • AŞK kan gibidir ya damarda kalır (bu sen oluyorsun) ya çıkar

0|0
    0|0
  • Giden gittiği gün silinir kalpten.

De devam et işte sınavın daha önemli..

0|0
    0|0
  • Ben olsam ne mesaj atarım ne ararım ne sorarım umrumda olmaz onu ararsan gözünden düşersinn bırak seni o arasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...