Seçime son 12 gün kala oyunuzu kime atacaksınız?

Yaklaşık 2hafta bile yok sizler kararınızı verdiniz mi kime atacağınıza dair yoksa hala kararsız mısınız? Eğer Kararsızsanız bişi söylemeye gerek yok biliyorsunuz Şu Zaman Zarfın Karar vermiş olsanız gerek Sizler kime kullanacaksınız?

• AKP
    33% (5)43% (6)38% (11)Oy Ver
  • CHP
    60% (9)36% (5)48% (14)Oy Ver
  • MHP
    7% (1)21% (3)14% (4)Oy Ver
  • BDP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Cumhuriyet Halk Partisi

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• Belediyede MHP, il genel meclisinde BBP

0|1
    0|0
  • Her zaman MHP dostum. Dışında kalan herkese inat.

0|2
    0|0
  • CHP

2|4
    3|0
  • BOŞ ATICAM VUHUUUUUUUUUUU ! :D

dur lan hatta atmaya bile gitmicem nihahaha :D

(Eksileyin beni çarmıha gerin asdfsg :d)

0|1
    0|1
  • R.T.E <3R.T.E <3

R.T.E <3

R.T.E <3

2|0
    2|5
  • Bıktım bu seçim anketlerinizden daha kaç defa açılacak artık 10 dan fazla ankete cevaplamısımdır siz açmaktan sıkılmadınız mı?

0|0
    0|0
  • Ya CHP ya da AKP milleti kutuplaştırıyorlar birini kötüleyip diğerine verdiriyorlar hizmet ettikleri yere bakalım aynı adamın lafını dinliyorlar hepsi israile hizmet belediye. sonuçta yine onlar kazanıyor:) televizyonla devamlı aynı partiler gösterilerek sanki başka parti yokmuş gibi lanse ediliyor yapsınlar bir açık oturumda görelim kim neymiş yüz yüze konuşsunlar bizde izleyelim böyle oyunlarla milleti kandırdıkları yetmedi hala bizim milletimizde kanıyor ne diyelim artık takım tutar gibi parti tutuyorlar Allah akıl fikir versin...

0|0
    0|0
    • Evet Kimse Bunu Hala anlamıyor Dışarda Halk olarak devrim yapıncada suçlu oluruz oysa istediğimiz sadece özgürlük

Yükleniyor...