Babamın bu tuhaf davranışlarını çözemedim

arkadaşlar merhaba, benim babam çok sinir bozucu bir insan, oturup konuşulmaya gelmiyor, herşeyi yanlış anlıyor. sizin için çalışıyorum diyo ama para istesek bir ton trip. ne aalcan htiyacınmı var para üstünü tam getir. herşeyi söyleyemiyo insan sonucta kızız yani. hep böyle. geçen gün bir ilaç alcaktım biraz pahalı ama kullanmam gerekiyor. verdi parayı fişini getir dedi sanki çalıcam parasını gururum var insan böyle davranır mı evladına.

Güncellemeler:
ayda zorla belki 20 lira verir
zekatını bile vermiyor

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakama ama senin baban cimrinin önde gideni...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Baban yanlış yapıyor

0|0
    0|0
  • gıt sende calıs derım kendı ayklarının ustunde dur evet böle babalar var hala dunyada ayrca babanı böle sıtelere konu etmem hoş bsy deıl

0|0
    0|0
    • içimde biriktirmekten sıkıldım ama

• part tıme calıs unıde ne ypcksn parasız ?

• öyle yapıcam üniv. zamanı

• Belli bir yaştan sonra bu gibi sorunlar ortaya çıkıyor en güzeli kendi paranı kendin kazancaksın

0|0
    0|0
    • zamanım olsa istiyorum zaten. üniversiteye hazırlanıyorum. kitaplarımı bile o almadı erkek arkadaşım aldı :(

• öylede insan evladına destek olmazmı ? napacak parayı mezara mı götürecek. neden elalem bana eski kıyafetini versin ki benimde heveslerim var. kendime kitap almak istiyorum alamıyorum :(

• sende haklısın belki vardır bir bildiği

Kızlar Ne Diyor 3

• zor şartlarda mı çalışıyor? eviniz kira mı ? kaç kişiye bakıyor ? tek gelir mi ? evdeki fatura miktarları abartı mı ? gibi peş peşe sorular geliyor aklıma.geçim zordur cicişim. eski adamlarda her zaman çocukla konuşmayı bilir diye bir şey yok maalesef.

0|0
    0|0
    • kendi evimiz, faturalarımızı gayet iyi ödeyebiliyoruz hiçbir sıkıntımız da yok. o biriktirmeyi seviyor evimiz 2 odalı kardeşmle odamız bile yok :(

• zor kardeş o zaman işin ne diyim.

• :(

• insanları olduğu gibi kabul etmeliyiz değişmiyorlar. kendi paranı kazanana kadar sabret

0|0
    0|0
  • aynı dert bende de var kolay gelsin üzüldüm

0|0
    0|0
    • sağol Allah sanada yardım etsn

Yükleniyor...