Erkeklerin yorumları çok önemli ?kız sizin için bitmiş midir yoksa ümit beslermisiniz

eskiden hoşlandınız(2 yıl kadar önce) fakat tanımadığınızdan dolayı yaklaşmadınız kıza.arada başka sevgiliniz de oldu.ama ayrıldınız.eskiden hoşlandığınız kıza da pek bakmıyorsunuz artık.o eski hoşlandığınız kız size ilk defa bir selam verdi karşılaştığınızda.ne düşünürsünüz

1|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• siz kızları anlamakta güçlük çekiyorum... yıllar geçtikten sonra bile birşeyden birşeyler çıkabileceğine inanmanız çok garip... bir adam ancak çok çok aşıksa ve birşeyler yarım kalmışsa bunu yapar...

kadınların ''yıllar sonra bile olsa birbirimizi bulduk.. artık kaldığımız yerden devam edebiliriz'' beklentisi erkeklere garip geliyor haliyle

aşk zamanında yaşandığında güzeldir... ötesi biraz hayaldir...

0|0
    0|0
    • bu senin için böyle

• biz birbirimizi tanımıyorduk bile.yeni tanıştık sayılır

• yıllar önce benim de öyle bir durum oldu... tanıştık ama birbirimizi hiç tanıyamadık... yollar ayrıldı.. o gitti başkalarıyla brlikte oldu... tabi intikam boyutu da var işin...

şimdi gördüm ki beni facede engellemişti ama kaldırmış engeli... ne istiyor olabilir acaba?

Erkekler Ne Diyor 6

• Eyer bende hoşlanırsam selam veririm başlarım sevmeye onu birlikte severiz ve o sevgi yolunda birleşiriz ..

0|0
    0|0
  • Benim için bitmişse bitmiştir, kendi adıma ayrıldığım hiç kimseyle bir araya gelmedim gelmemde.. ama karşılaşırsam ki oldu, merhaba der hal hatır sorarım ama onun ötesine gitmez..

0|0
    0|0
  • 2 sene önce hoşlanmışsam bir bildigim vardir herhalde o zamanlar derim neden hoslandigimi bulmaya calisirim. Bu arada samimi olurum zaten sonra ona gore şekillendirirdim ilişkiyi.

0|0
    0|0
    • o da hafiften gülümsedi karşılaşınca.ama ona selam verdiğim için geçen sefer,nezaketen mi güldü acaba

• yardım et.bak iki doktor adayının kavuşmasına vesile olacaksın :)

• Kızlar ile erkekler arasindaki ilişkiler bana saçma geliyor. Ikiside kendisi gibi davranmiyor o yüzden sevgilim bile yok. Ben anlamıyorumo islerden :)

• aynı şu aralar benim başıma geldi normal konuştuk sohbet ettik benim için sıradan bı insandan farkı yok

0|0
    0|0
  • için fesak diye düşünürüm :)) ne düşünecem karşılaştık utanma pazarı selam vermiş derim :D

0|0
    0|0
    • ne demek istedin pek anlamadım

• hiç mi umutlanmazsın

• ben yaşadım bu dediğini hatta geldi nasılsın iyimisin falanda dedi umutlanmadım, ama eğer seviyorsan daha açık konuş yoksa sadece selam verdi der geçer erkek

• Sonuçta bir zamanlar hoşlanmışım umut vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...