Mıllıyetıne ne kadar onem verılıyor ınsanın

aılenızın farklı mılletlere aıt sevgılınız nısanlınız vs ıste onlara bakısı farklı oluyor mu. mesela alevı laz cerkez kurt yabancı sunnetsız yahudı ateıst gurcu cerkez veya turk. yanı boyle bıryasanmıslıgınız war mı.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ailem, beni bu hususta kısıtlayamaz. Ben istediğim kişiyle evlenirim. Benim kendi kriterlerim var. Milliyetçi birisi değilim. Hangi ırktan olduğunun zerre kadar önemi yok. Ancak inançları ve yaşayışı önemli. Büyük konuşmak istemem ama inançlı bir Müslümanla evlenmek isterim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ailem, arkadaşlarım hepsi manyak. biz okuldaykene;

gizem: duydun mu mehmet aleviymiş tüü bak sende alevimisin lan her yerdeler ekinde sarada alevi zaten, çok var.

gelip kızı skckler sanki neyin telaşındaysa

0|0
    0|0
  • benim olmadı ama babaannem hep dinin dinine donun donuna der

yeterince açıklayıcı bence bu cümle :D

0|0
    0|0
  • Turkiye kulturunde biriyle sorun cikmaz. Farkindaysaniz turk demedim, Turkiye'li dedim. Dusunce dili, zihniyetime uyduktan sonra irki,mezhebi hic bir sorun teskil etmez. Onemli olan aydin ve medeni olmak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet var ruslar azerı gurcu arap hepsıde ınsan

0|0
    0|0
  • Adam gibi Müslüman olsun ne olduğu fark etmez. Aile içinde bazen konuşma geçiyor böyle yabancı gelin nasıl olur gibisinden ama sıkıntı olacağını sanmıyorum. Kültür farklılığı sorun olmazsa sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Dini önemli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...