Aykut mu Ersun Yanalmı daha başarılı sizce.

Aykut efsanemiz ve bence oldukca da başaşarılı idi. Ama Alex konusunda gözümden düştü Ersun Yanal ise iyi gidyor bence ama daha erken diye düşünüyorum.

Ya sizce

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• aykut bir sezon daha dursaydı ben lig tv üyeliğimi yenilemezdim. artık maç izlemek hiç zevk vermemeye başlamıştı. ofansif oyun hastasıyım ben. bir gol atıp arkaya yaslanmak çok salakça bir futbol anlayışı. öyle oyun oynanmaz. aykut nezaman iyi bir sopayı haketti derseniz. bence kırılma noktası, 2-2 biten marsilya maçıydı. aykut tam kendine yakışır bişekilde 2 - 0 öndeyken birden takımı inanılmaz derecede defansif oynatmaya başladı. zaten ikinci yarı kalemizde iç görmediğimiz kadar pozisyon gördük. maçın son bölümünde ise benim sattığımızı düşündüğüm bienwenüyü oyuna almasıyla bu sempatik zenci arkadaşımızla da hasret gidermiş olduk. zira 2 aydır yüzünü görmediğimiz adamı böyle kritik bir maçta oyuna alması heralde marsilya yönetiminden yüklüce bir teşvik primi aldığını düşündürttü aykut malının. neticede belki 4-0 kazanacağımız maç aykutun full yanlış stratejisi sonunda 2-2 bitti. bizim ofisin çaycısı teknik direktör olsun ama bir daha aykut olmasın.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• ikiside başarılı biri 2010-2011 lig şampiyonu yapmış diğeride 2013-2014 lig şampiyonu yapacak

0|2
    0|0
  • İkisinden de memnunuz ama tek seçenek dersen aykut derim

0|1
    0|0
  • Ben tek bir şey söyleyeceğim Fenerbahçe'nin yerli kalitesi olmasa Ersun Yanal bu takımı götüremezdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ersun yanal

0|0
    0|0
  • ersun sans bulursa devamm edersee cok daha basarılı olucakk korkusuzz adamm

0|2
    0|0
  • Ersun Yanal iyi bir hoca ama Aykut Kocaman bence daha iyi. zaten şuanda ersun yanalın oynattığı kadroyu kuranda aykut hocadır. ben hala ersun yanalı fenerbahçe teknik direktörü olarak göremiyorum.

0|1
    0|0
  • benimde gözümden alex düşmüştü twitterdan mesaj atmalar filen hepsi başarılı.

0|0
    0|1
  • Aykut Kocaman

0|2
    0|0
  • aykut kocamalın oyun zekası daha yüksek

0|0
    1|2
Yükleniyor...