Bugün şu saate kadar ne yaptığınızı yazmak ister misiniz???

Bugün şu saate kadar ne yaptığınızı yazmak ister misiniz?

Bugün şu saate kadar ne yaptığınızı yazmak ister misiniz?

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• 07.30 da uyandım..Evi topladım, kahvaltı vs işyerime varışım 09'u buldu..Birikmiş reçete ve faturalarla ve milletin derdi ile boğuştuktan sonra 12.30'da saat 14'deki doktor randevumuz için eşimle buluştum uzunca bir otobüs yolculuğundan sonra doktora vardık..

Aşırı kalabalık olduğundan, randevumuz 14 de olmasına rağmen 14.30 'da zor girebildik..14.45 doktordan çıkış, 16'ya doğru işyerime varış, ilaçları aldıktan sonra '' 1.5 saat sonra zaten çıkacağım o yüzden direkt eve gidelim '' sözümle eve yeni gelmiş bulunmaktayız..

Birer yorgunluk kahvesi kahve içeceğiz az sonra, sonra bakalım zaman gösterecek hangi işe başlayacağımı..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sabah 7 de kalkıp elimi yüzümü yıkadıktan sonra giyindim servise binim iş yerine geldim. Yaklaşık olarak 8 saattir çalışıyorum başka bişey yapmadım :/

1|0
    0|0
  • Sabah 8:30 dan bu yana sağa sola gidiyorum işte, ne yaptığımı bende çok bilmiyorum :/

1|0
    0|0
  • dersteyim..sıkıldım..

gitmek istiyorum, ama gidemiyorum..

başka bir ders daha var biliyorum..

hocayı öldürmek istiyorum..

ama cezası var biliyorum..

vazgeçiyorum..

hocanın sesini duyuyorum.

boğazına sarılmak istiyorum..!

ellerimde kalem, uzanamıyorum.

okulun wifi şifresini kırdım,

cezası var,biliyorum..

bir mezarlık var.

kendimi orada hayal ediyorum.. (Derse can sıkıntısına ünlü bir şiirden esinlenerek yazdım.Bayağı bir kafa patlattım)

3|0
    0|0
  • 04:45 : Uyanış

06:00 : Okula gidiş

12.30: Eve dönüş

13.00 : Yemek zamanı

14.30 : Spor zamanı

15.30 : Dinlenme

.

.

.

1|0
    0|0
  • Sorma canım ya , Kimliğimde foto yoktu onun için uğraştım tüm gün 2 saat filan oldu halledeli niye o kadar uzun sürdü deme çünkü ilk gidişim ve bilmediğim bir konu .

1|0
    0|0
  • Kaide değer hiçbirşey yapmadım

1|0
    0|0
  • 11.30 uyanış :D

12.00 sporr

14.30 yemek

15.30 ks ve hala buradayım

akşamada maçı izleyecezz .D

1|0
    0|0
  • pekiii :D sabah kalktım, kahvaltımı yarım bıraktım canım istememişti, sonra yavaaşşş yavaş yürüyerekten okula gittim 9 da okuldaydım meğersem 9 buçuğa alınmış ders bende bomboş sınıfta son ses müzik dinledim yarım saat sonra millet ve hoca geldi derse başladık derste hocayı sorularımla bozup durdum :D kadın psikolog güya ama bir dediği bir dediğini tutmuyor bunu yüzüne söyleyince de konu değiştiriyor :D neyse sonra 10 buçukta ders bitti arkadaşla pes oynamaya gittik giderken rıhtım adlı lokantadan dürüm döner aldık peste arkadaşı 10 a 1 yendim :D sonra o beni 9 a 8 yendi, neyse saat 1 de kız arkadaşıyla buluşmaya gitti ben derse gitttim tekrar onun yerine de imza attım ders bitti eve geldim çok rüzgar vardı ama akşam güneşi olur ya saat 3 buçuk 4 gibi, işte o rüzgarın soğuğunu dengeliyordu içimi ısıtıyordu sonra eve girince barbunya yedim, azcık üstüme döktüm :P şimdi bilgisayara oturdum bu soruyu gördüm anlatayım günümü dedim :D akşamda Çelsi Gs maçını izlicem ^_^

0|0
    0|0
  • bekledim koltukta saatlerdir oturuyorum masa başında arada buraya bakıyorum

1|0
    0|0
  • Yok ya bende kalsın .s

1|0
    0|0
  • 3 te işten geldim pc basında oturdum yemek tyedim hava serin cıkmadım

0|0
    0|0
  • çalış babam çalış napçaz anasını avradını, işte arada girip burada bakınıp cevap verip tekrar dön çalış :D

0|0
    0|0
  • Dünkü yaptığım maçın yorgunluğundan dolayı hala yatıyorum. Kısmetse gün boyu yatacağım :)

0|0
    0|0
  • calisiyorum :)

0|0
    0|0
  • çalıştım çalıştım çalıştım, bu saatten sonrasına Allah kerim

0|0
    0|0
  • Hâlâ bekliyorum. ..

0|0
    0|0
  • fatura kaydı yaptım

1|0
    0|0
  • uyudum şaka gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 10:00: Uyanış

11:00-12:00: Spor

12:00-13:30: Duş, Kahvaltı.

14:30: Ks ve hala buradayım.

Akşam, 19:00 dolaylarında dışarı çıkacağım.

1|0
    0|0
  • ambulansı teslim aldım kahvaltı yaptık sonra kalp masajı falan yaptık sonuç; sizlere ömür.. vakaya git gel işte..

şu an saat sayıyorum 16 saat sonra nöbet bitecek inşallah :)

0|0
    0|0
  • 06.00- Uyanış

07.00- Kahvaltı

08.00- Çıkış

1|0
    0|0
  • fatura kaydı böööööö geldi çok gıcık muhasebe :(

1|0
    0|0
  • 07.30 uyanma(kahvaltı hazırlama)

08.00 kahvaltı saati

09.00 nette gazete manşetlerini okuma-online oyun film izleme

11.00 ks giriş.

12.30 kişisel bakım diyelim.

13.00 öğle yemeği

14.00 kahve- çay- ks

...

0|0
    0|0
  • Sabah fotoğraf çektim bir etkinlikte... Tek gözüm ve sol bileğim ağrıdı...

Sonra 12'ye doğru bir şeyler yedim... Sonra işe geri döndüm... Sonra çok yorgunum eve gitmek istiyorum...

0|0
    0|0
  • sabah kalktım okul kıyafetlerimi giydim . okula gittim seydam la yağmurumun yanına oturdum kıraker cikolata yedik . diyete başladık :D sonra eve geldim :P

0|0
    0|0
  • Sabah kalktım 8:30 gibi eşimi yolcu ettim sonra kahvaltı yaptım Cam sildim dünden kalanları da bugün hallettim çamaşır yıkadım yemek yaptım şimdi kahve içiyorum yemekte beyaz lahana sarması.)))

0|0
    0|0
  • 06.30 uyanış.

07.00 evden çıkış

08.00 üniversitede derse giriş

11.30 eve dönüş

13.00 kursaydım

14.00 kurstan çıkış

14.30 eve geri dönüş

0|0
    0|0
  • Sabahtan beri o ders senin bu ders benim kosturup duruyorum. Kismetse 18.30'da bu isgence bitecek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...