Bakın hele bi. ---------

2 buçuk 3 yıl önce birisiyle tanıştım internet üzerinden. 3-4 ay konuştum her gün konuşuyorduk çok iyi anlaşıyorduk. Ben bu iyi anlaşmamızdan cesaret alıp teklif amaçlı olmadan duygularımı açtım ona. O da bende muhafazakarız daha önce kimseyle ilişkisi olmamış ve bende duygularımı açınca daha fazla konuşmak istemedi bende mecbur kabul ettim. Daha sonra ikimizde faceimizi kapattık. Ben 1 yıl önce felan twitterini buldum oradan üye olmadan okuyordum paylaşımlarını. 3-4 ay önce kapatmıştı twitterini de şimdi baktım tekrar açmış. Şimdi aceba bu kadar zaman geçtikten sonra bir twitter açıp onu takip etsem ne düşünür ki? Aslında hala aynı duygular içerisindeyim ama dediğim gibi teklif etmek veya bir ilişki içinde olma gibi bir niyetim yok. Sözün özü siz ne yapardınız takip eder miydiniz ben ne yapayım takip edeyim mi? Takip edersem ne düşünür? :) Uzun oldu kusura bakmayın.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlar kaç ? Niyet nedir? Mesafe ne kadar?

0|1
    0|0
    • 19-20 Takip etmeyi isteme niyetim 'ben hala seni hatırlıyorum, buradayım' şeklinde hissettirmek. Ha ileriye dönük düşüncelerim var ama yıllar ne gösterir bilinmez. Ayrı şehirler.

• Yinede bir hal hatır sormayı dene istersen. Kaybedecek birşeyin yok neticede.

• Haklısın bir deniyelim bakalım. Teşekkür ettim

Kızlar Ne Diyor 1

• beni istemeyeni ben hiç istemem..

0|0
    0|0
    • Haklısın bende aynı şekilde düşünüyorum ama seni istemiyorum demedi kötü bir son olmadı yani. Sadece konuşmayalım artık dedi.

Erkekler Ne Diyor 1

• ya sen bayağı bir muhafazakarsın bu gidişle ölene kadar muhafaza edersin :)

1|0
    0|1
Yükleniyor...