Erkekler nasıl göğüs kası yapıyorsunuz

kızda da göğüs kası olur mu olsa nasıl olur bilenler buraya baksın

0|0
221

En İyi Erkek Görüşü

• Bench press

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• İlk önce beslenme programın protein ağırlıklı olmalı bunun dışında göğüs kaslarının hacim kazanması için sıkı bir göğüs idmanı yapmak gerekir.Bench Press-Dumbell Fly-Chest Press gibi pek çok hareketlerin 3-4 set ve 8-12 Tekrarla yapılmalıdır.

0|0
    0|0
  • Basket topu gibi sarkik gogusleri toplamaya calisiyosunuz allah bikir bide destekli sutyen takiyosunuzdur iyice igrenc kocaman memeler oluyodur neyse hemen her turk kizinin basina geliyo boyle sorunlar

0|0
    0|0
  • Göğüs kask olsun ki sarkmasin sonra tabi biz erkekleri popo kasi daha çok cezbeder :) neysekonuya dönelim iki elini bbirleştirip günde en az 50 sınav çek ara ara bu sende birazda olsa bir etki eder daha çok şey için bir spor kulübüne git 1 ay Tamil herşeyi öğrenin zaten

0|0
    0|0
  • kız dediğin balık etli olur ne o öyle yanında badigard gibi iğrenç deneme bence

1|0
    0|0
  • Erkeklerde göğüs kası geliştirme yolu , "bench press" tir, yani yaratak yukarı doğru halter kaldırmak. Kızlarda göğüs kası bir işe yaramaz( göğüsü büyük göstermez)

Bir kıza tavsiyem : düzenli mekik çekmek ve ileri yaşlarda sarkmasın diye arka kol çalışmak ;)

0|0
    0|0
  • Kızların kas yapması erkeklere göre baya bir zor.

0|0
    0|0
  • olur, vücut gelistirme yapan kızlarda var ama igrenc oluyorlar. kızlar genelde gögüs sıkılastırma hareketleri yapar diger tüm vücut bölgeleri gibi. genelde butterfly hareketini yapmaları en iyisi denilebilir. bench press falan kızlara göre degil.

0|0
    0|0
  • olmaz bence Işıl Aktan olsada böle olursun

0|0
    0|0
  • kızlarda göğüs kası hoş olmaz

0|0
    0|0
  • kızda göğüs kası meme tabakasının altında oluşur elbette, erkeklerde ise bu alan daha geniştir ve oluşuma müsaittir.

0|0
    0|0
  • göğsü çalıştıran ağırlık antrenmanımız var. sırt üstü yatıp göğse çekiyoruz. kadınlarda göğüs kası olmaz ama göğsü sıkılaştırma olur

0|0
    0|0
  • yapamıyoruz işte sıkıntı orda :D:D:D:D bizde türk kası makbul göğüs kası değil :D

0|0
    0|0
  • hiç girme o topa be.

0|0
    0|0
  • göğüs kasını boşver de

kalça çalış kalça

0|0
    0|0
  • Halter kaldiriyoruz makinalar var onlara giriyoruz kollarini kaldiriyoruz.

0|0
    0|0
  • çalışın sizinde olur :D

0|0
    0|0
  • bu soruyu cinselliğe havele ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Kızlarda da olur da, çok zor olur iğrenç olur gereksiz olur napcaksın göğüs kasını :/

0|0
    0|0
  • Valla ben yapabilmek için 2 sene spora gittim karın kası zor gögüs kası yapmak o kadar zor değil

0|0
    0|0
  • kızlarda da oluor iğrenç oluo bayan vücut şampiyonlarına bakabiilirsin googledan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet göğüs kası olur sütyen kullanmıyorum yahu daha ne faydası olsun :)) tavsiye ederim 1 er litrelik şişelere su koy kolları aç kapa yap

0|0
    0|0
  • Zor olur ciddi ciddi yapan bir kızın da göğüsleri küçülür zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...