Koçum ve Benim aramdaki bir mesele, siz olsaniz naparsiniz?

Belediye Voloybol takımının kaptanıydım lakin final maçından bir önceki gün göstermem gereken performansı gösteremedim ve sonuç olarak koçum yarın ki final maçında kaptanın ben olmayacagını söyledi. Final maçını yendik ve birinci olduk. Dolayısıyla morelim bozuktu, kendimi iyi hissetmiyordum ve suratım asıktı. Maçtan dönerken koçum konuyla ilgili birşeyler söyledi fakat tatmin olmadım. Cevap daahi vermedim çünki konuşsam aglayacakgibiydim Dün antreman vardı ama ertesi gün sınavım oldugu için gitmedim antremanda hoca takım arkadaşlarıma benim için afrası tafrası kime gibisinden sözler sarf etmiş ve böyle surat yapacaksa takımdan çıksın demiş. Sizce ne yapmalıyım.

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• valla kaptan futbol voleybol bunların hepsi aynı be. üzme kendini. alayı böyle bu antrenörlerin. ego meselesi be kaptan. anla adamı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• hissettiklerini hocana ve diğer arkadaslarına yansıtman cok doğru olmamış. hocan bunu anlamış. özür diyelip daha fazla çalısacağını söyleyip motivasyonunu yeniden kazanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bende koçla çok tartismistim.olur boyle seyler

0|0
    0|0
  • bişe sorcam ben

benim b i arkadaşım vardı , niki tam aklıma gelmiyo ama hep bu foto vardı onda , sen o musun ? değilsen zahmet edip yorum yapma :>)

0|0
    0|0
  • kaptan olmamak veya maça kaptan çıkmamak seni niye bu kadar etkiledi ki ?

0|0
    0|0
    • BEn gereginden fazla emek verdim. Hoca antremana gelmedigi sürelerde bile sorumluluk hep benim üzerimdeydi. Emegim olmasa kaptanlıgın elimden gitmesi umurumda daahi olmaz. Sonuçta a kapa kaptanlık sevdigim bir arkadaşıma gitti.

• tamam teşekkür ederim tavsiyelerin için :))

• yıllarca klupte okul takımında oynamışlığım var ama tek maç yuzunden kımsenın kaptanlıgının alındıgını gormedım bugune kadar.öncesınde olan olayları bı ıncelemek lazım.

0|0
    0|0
    • önceden hiç birşey olmadı anlatacak birşey yok benm düşüncem bu

• o zaman ıkıncı bı gorüşme yapıp memnunıyetsızlıgını dıle getır hala takımdan çıkman dusuncesındeyse başka bı kluple görüş derim.

• twitter, facebook kızlarsoruyor.com hiç ihmal etme, yapman gerekeni ihmal et, antrenörün iyi yapmış.

0|0
    0|0
  • finale kadar kaptan ssenmiydin ?

0|0
    0|0
    • vuruyorum da her zaman degil işte, morelim bozukken oynayamıyorum. Attıgım smaçlar geri çıkmıyo sayı oluyo zaten

• Eline kuvvet :-)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir maçta bir kaptanlık pazubandını takmadın diye senin de afra tafra yapmana gerek yok bence koçunun da gözünden düşmüş gibisin bence fazla takma durumu

0|0
    0|0
Yükleniyor...