Fazla kas sevmiyorum !!

Sabah akşam vücut çalışan, protein tozuna yüklenen azman gibi erkekler bana çok itici geliyor. Onun yerine dozunda çalışılmış hafif karın ve kol kasını daha çok seviyorum. Böyle düşünen tek ben miyim kızlar zira kime sorsak bütün kızlar kaslı erkek aşığı ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyin fazlasi zarar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu iş irade gücü disiplinle olduğu için ve insanoğlu zora gelmek istemeyn en tembel varlık oldugu için bunu aşmak çok zor gelir.. vucut geliştirmeye ilk bşlayanların çoğu dış görünüşüm iyi olsun kollarım genişlesin havam olsun diye başlarlar ancak belli bir süreden sonra bunların %99 bırakır geri kalan %1 lik kesim işte onlar bu işin peşini bırakmazlar ve bir zaman sonra öyle bir noktaya gelirler ki bu spor hayatlarının bir parçası olurlar (aynı benım gibi) bir amaç uğruna değil hava atma etkileme çabasıda değil.. yalnızca kendisi için vargücüyle çalışırlar.. öyle ki bayanların çoğu bunu itici ve anlamsız oldugunu söyleseler bile bu işe gönül vermiş kişi bunu aldırış etmez bile... ...,,,

0|0
    0|0
  • Zaten öyle hayvani bir vücudu kimse sevmez bizim salaklar hayvan gibi kas yapmayı bir bok sanıyorlar ama bakıyorsun adamların her yanı yağ göbekte var böyle vücudu kimse sevmez bir kere atletik vücut estetiktir kadında da erkekte de..

0|0
    0|0
    • Göbeği bende sevmiyorum zaten ama kararında vücut çalışmışsa çok hoş oluyor

• Bir kere dengeli ve atletik bir kas yapısı olması gerekiyor..ilaçlarla şişirilmiş bir vücut hiç estetik değil bence haklsın ben mesela dengeli bir vücut yaptığıma inanıyorum her noktam da..

• Hiç çalışmamaktan iyidir...

0|0
    0|0
  • sonucta bodybuilding yapmıyorum ama fıt vucutluyum aaslında sız buradan karıstırıyorsunuz olayı hosuna gıdıyor kadınların bn cok yasadım begendıklerını

0|0
    0|0
  • Normal bir düşünce. Aşırı kas iticidir.

0|0
    0|0
  • kaslı erkeğin cinsellikte daha iyi olduğunu düşünüyorlardır belkide :)))

0|0
    0|0
  • doğal erkek olacak

sanırım istediğin:)

0|0
    0|0
  • doğrudur zevk meselesi

0|0
    0|0
  • sabah akşam protein tozuna yüklenmek kas yapmaz. bir insanın günlük protein ihtiyacı kendi kilosunun 2 katıdır. yani 70 kilo olan biri günde 70 x 2 = 140 gram protein almalıdır. bunun hepsinide protein tozundan karşılayamaz karşılamamalı. günlük yediklerinden 90 gram protein alıyorsa protein tozunu ile 50 gram takviye yapabilir tabi protein tozlarının günlük belli bir gramajdan fazlasının kullanımı tavsiye edilmez. aşırı protein yüklenmesi karaciğeri yorar sonra kişi ölür protein tozları zararlı derler aslında protein tozu zararlı değil o protein tozunu kullanmasını bilmek lazım. eğitim şart diyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Al benden de o kadar sevmemek değil nefret ediyorum çok itici kesinlikle.

0|1
    0|0
  • aynen hatta ben hafif göbekli seviyorum. ne baklavası allasen ya

0|2
    0|0
  • Aynen benimde hiç hoşuma gitmiyor

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum gizli

0|1
    0|0
  • evet cevremdeki herkes kasa bayiliyo.ama ben nefret eederim

hic sevmem.

0|0
    0|0
  • bencede fazla kas kötü kafaları vücutlarında minicik kalıyor çok itici :D

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • nerdeymiş o kızlar?

ben hiç kaslı erkek sefiyorummmmm diyen kız görmedim de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...