Kapat

Ya kızlar maçtan anlmaz sevmesi garip diyenlere uyuz oluyorum

ben koyu bir Cimbomluyum maçları takip ederim falan millet yargılıyo futbol erkek işi diye ne garip toplumda yaşıyoruz ya

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Takma kafaya

0|0
    0|0
  • bence futbol akıllı bir insanın yapacağı iş değil.ayaklarını sakatlıyorlar..bence mantıksız..spor bilinçli yapılırsa güzeldir..ben sporcunun zeki çevik ahlaklı ve aynı zamanda bilinçli olanını severim.. demeliydi Atatürk..

0|0
    0|0
    • niye diğer sporlarda da sakatlanma riski çok yüksek bitek futbolda değilki

• aslında dediğin doğru onlarda da risk var ama futbolda futbolcular birbirine temas halindeler..Yüzmede mesela herkes kendi kulvarında..sakatlanma tamamen kendi icraatına kalıyor..futbolda seni sakatlayan zemin oluyor ve diğer futbolcuların teması..

• Ne farkeder kadınmış erkekmiş...

0|0
    0|0
  • Eski kafa insanlar deniyor bizim burada onlara.

0|0
    0|0
  • en iyi sectigin sikeye turkiye gs getirdi diyor :)

0|0
    0|1
  • helal sana angaralı..

0|0
    0|0
  • biz voleybol izleyince sapık oluoruz o nolcak o değilde ofsaytı anlatsana

0|0
    0|0
    • şimdi buradan yazıcam internetten buldu diycen

• oyuncu rakip takımın kale çizgisine toptan veya rakip youncudan önde olursa ofsayt oluyo işte

• adamsın :D

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• bende koyu beşiktaşlıyım hiçbir maçını kaçırmam her detayına kadar da yakın takipteym.. ama dediğin gibi bende ortamlarda bozuluyorum.. hattaa en koyu erkekten bile daha koyu fanatikliğin var gbisinden söylerler arkadaşlarım :) onu geçtim adam akıllı futbol tartışabilceğim kimse yok yakınımda ben anlamadm ki futbola neden böyle bakarlar :)

0|0
    0|0
    • aynen ya okuldayken mesela sınıftakiler bilir beni gelriler maç konuşuruz şöyleydi falan diye kızlar alır götürürlerdi bide okuldakiler anlıyodu beni :)

• bende aynı dertten yanıyorum canım :)) hocalarla konuşuoruz futbolu ağızları açık beni dinlerler arkadaslar yıne bızım kız futbol konuşuyo şimdi bitmz de falan diyolat sıkılıolar :D aman bosversene yaa biz tek basımıza da severizz futbolu <3

• Şimdi bir kesim yine haklı ülkede bayan futbolu gelişse yatırımlar yapılsa erkekler daha doğrusu kimse böyle düşünmez ve konuya dönecek olursak futbol bence erkek işi falan değil hatta çoğu bayan erkeklerden bile iyi anlıyor bence

0|0
    0|0
  • Bende hiç anlamam futboldan :)

Evet fenerliyim çocukluğumdan beri ama tek bir oyuncusunu bile bilmem ne maç izlerim ne fener maçlarını takip ederim :D

Milyon kişi ofsayt ne dmek anlattı hala anlamadım ne demek :D

0|0
    0|0
  • böyle olmamalı

0|0
    0|0
  • Bende insanların söylediklerine bu kadar takılmasını anlamam. Bırak konuşsunlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...