Seven erkek sevdiği ciddi düşündüğü kızla belirli sınırlar içinde cinsellik yaşar mı ?

Seven erkek sevdiği kızla belirli sınarlar içerisinde cinsellik yaşar mı lütfen ciddi cevap verirseniz sevinirim ? (sadece oral)

Güncellemeler:
Evlenmemize daha 4 yıl var ve sevgilim beni ailesiyle tanıştırdı bir yıldır birlikteyiz. Cinselliği de sadece benim istediğim şekilde yapıyoruz beni inciticek bişey yapmıyo ve benim ilk sevgilim ilk defa yaşıyorum bunları onun da ilk.Mesela biraz açık olucak ama ben ona yapmıyorum bişey sürekli o bana çalışıyo sen ne zaman alışırsan istersen evlenince yaparsın diyo

0|1
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Yaşamaz diyenleri anlamıyorum abi, kıyamazmış falan filan kıyamıcak ne var kötü bişey mi yapıyor kızı boğazlıyor mu sanki

1|1
    0|0
    • Bende katılıyorum sana evlenince neden yapıyo erkek o zaman insan karısına hiç kıyamaz

• Aynen öyle insan sevdiğine öyle yaklaşamasaydı hiçbirimizin anne babalarımızın birbirini sevmemesi lazımdı

• Yani evet ama bazı sapık ruhlu insanlar yüzünden böyle soru işaretleri kalıyo insanın aklında

Erkekler Ne Diyor 12

• Tabiki de yaşamak ister. Cinsellik insanların doğasında var. Cinsel ilişki yaşamayan sapık olur abaza olur(Erkek içinde aynı kadın içinde) adam sevdiği kız bunu yaşayamazsa gidip başka birisiyle yaşayacaktır. Çünkü bu bir ihtiyaçtır. Şöyle düşünme sakın. Benimle cinsel ilişki yaşamak istiyor ya da ccinsel ilişki yaşadı beni sevmiyor falan.

1|0
    0|0
    • Sevgilim çok anlayışlıdır ama işte bazen soru işareti kalıyo aklımda acaba beni bu yüzden mi seviyo falan diye düşünüyorum. Ama zaten ben ona bişey yapmıyorum o bana yapıyo beni mutlu ediyo sen evlenince yaparsın gibi şeyler söylüyo

• Peki teşekkür ederim

• rica ederim

• Bak ben sana bişey dicem..Sevgi aşk cinsellik konuşarını azıcık şu site dışına taşıyın sitede yazılan gibi değildir hayat :D Herkesin görecelidir kimi erkek deneyimli bakir olmayan kız ister kimi bakire anlatabildim mi ?Bana fikrimi sorarsan ben evlenmeden önce oral yaptığım bir kızla evlenmem ve soğurum o benim için basittir evlilik öncesi cinsellik ilişkiyi aşkı bitirir..İki sevgili sevişmeden yiyişmeden seks yapmadanda yıllarca sevgili olabilir..

2|0
    0|0
  • 4 yıl uzun bir süre, bence çok ilerlemeyin derim ben ... sonra üzülen sen olabilirsin..

2|0
    0|0
  • SENİ HAZIR DURUMA GETİRMEYE ÇALIŞIYOR ZAMANLA SENDE BİYERDEN SONRA KARŞILIK VERMEYE BAŞLARSIN

2|0
    0|0
  • ister bunun sevgisizlikle falan alakası yok bunu istedi diye kızı kullanmak istiyor diyede bir kural yok bu durumu böyle anlatanlar kedi misali uzanamadığı ciğere mundar diyenlerdir hep .

1|0
    0|0
    • Oysa sevgilim beni hiç bişeye zorlamıyo ben ona birşey yapmıyorum evlenince yaparsın falan diyo ama işte bazen soru işareti kalyo aklımda

• Sen bilirsin eklesen aramızda kalacağını bilmeni isterim

• Aramızda kalıcak olan bir durum yok.

• her iltifata kanma kurban bile kesilmeden önce boynu okşanır :)

2|0
    0|0
  • herşey zamanında güzeldir bence

2|0
    0|0
  • Her şey yaşanabilir. Cinsellik bana göre en çok aşık olduğun insanla yapıldığında zevk verir

1|0
    0|0
  • Abartiyorsa amaci farklıdır ama cok cok ileri gitmeden yapilabilir bence

1|0
    0|0
    • abartma yok hatta herşey benim istediğim gibi oluyo ben ona bişey yapmıyorum alışana kadar istersen evlenince yaparsın diyip bana bırakıyo sürekli beni mutlu etmeye çalışıyo

• Umudunu kırmak gibi olmasın ama sadece zevkine bakıyo .s

1|0
    0|0
  • evet bebeim oral ve sürtünme yaşanabilir:)

1|0
    0|0
  • ben yaşadım sonra da evlendik

1|0
    0|0
    • İnşallah bizimki de evlilikle sonuçlanır ne güzel Allah mutlu etsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunu aşağılama olarak görende var hoşuna giden de subjektif bir düşünce

1|0
    0|0
  • bnce yaşar

1|0