Dövüş sporları üzerine fikirleriniz

arkadslar dövüş dalındaki sporlardan birini yapmak istiyorum fakat kararsızım k1 mi yoksa normal box mu veya farklı dovus sporları var ozellıkle dovus sporlarıyla ılgılenen arkdslar yorumlarınızı yazarsanız sevınırım hangısını onerırsınız ayrıntılı bır sekılde bılgı verırsenız sevınırım..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlkokuldayken karateye gitmiştim ama şahsen beklediğimi bulamamıştım. Eğer fiziğim ve kondisyonum iyi olsun rakibi gücümle haklamak istiyorum diyorsan kick-boks ve ya boksa gitmeni öneririm. Yok benim olayım işin teknik kısmıyla ilgilenmek, vücut geliştirmek zor iş diyorsan krav-maga bu aralar çok popüler. Ayrıca israil ordusunun da dövüş sanatıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• uzak dogu sporlarina ozel meragin varsa wing tsun (ip man filmindeki sanak ki bruce leenin ustasidir kendisi ve jackie chanin de bu sanati kullandgini okumustum) yoksa kick box. Ben kick box yaptim cok etkili ve patlayici teknikleri vardir.antremanlar agirdir ve 2 ayda vucudundaki degisiklige inanamassin. Tabi hangi spor olursa olsun hocasini iyi arastir.

0|0
    0|0
  • kardeşim 2007 den beri aralıksız çalıştım savaş sanatlarını hem kendini koruma refleks tarzı konularda strike sporları ideal thai boks savate kyoshin boks tarzı sporlar olur ama tek başına yetmez grapling de şart bjj sambo judo güreş le desteklemek lazım yani en iyisi strike grapling ve takedown öğrenmen lazım jkd&mma olabilir mesela

0|0
    0|0
  • wing chun hem savunma hem saldırı bunu öğrenirsen o box yapanlardan bile üstün olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...