Anlamlı Bir Günde Anlamlı Bir Zafer Gelir mi..?

Öncelikle 18 Mart Çanakkale Zaferimizi ve şehitlerimizi, huzurunuzda saygıyla anıyor ve diyorum ki böyle güzel anlamlı bir günde, geri dönmeyi düşünmeyenlerin yıl dönümünde Şanlı Galatasaray'ımız da güzel bir zaferle döner mi ne dersiniz..?

0|1
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• nefes alamadığım ender günlerden birisi.

bir yanda çok sevdiğim vatanım için canını armağan eden şehitlerim diğer tarafta her maçına gittiğim sesimi sonuna kadar bitirmeden dönmediğim galatasarayım.

maçın oynanacağı ilk gün aklımdan geçmişti. arenadaki maçta bile o kadar rahattım ki rövanş nasıl olsa 18 martta diye.

tek bir 90 dakika. muhteşem bir zafer bizi bekliyor arkadaşlar.

0|1
    0|0
    • Allah'ın izniyle inşallah.. Kurban olduğum mevlam inşallah bugün hepimizi seslerimizin sonuna kadar bittiği tükendiği bir sevinç yaşatır inşallah.. Amin.. Amin.. Amin..

• amin güzel kardeşim. teşekkür ederim buarada.

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Valla her şeye evet de o futbolcu dediğiniz tipler Çanakkale şehitlerimizin tırnağı olamaz bence dostum ..

0|1
    0|0
    • tabikide olamaz, mümkünatı tabikide yok, hatta kıyaslama bile yapılamaz ama bu anlamlı güne anlamlı bir zafer yakışır diye düşünüyorum :)

• Futboldan pek anlamam dostum sen bana başka mevzulardan bahset :D

• ilk 30 dakika gol yemezsek umudum var.Umarim gelir. bir tur daha atlamak iyi olcak

0|1
    0|0
  • Maç sonucu 2-2 Biter diye düşünüyorum

Goller Drogba Ve Melo'dan Gelir.

Tahminim Tutarsa Çeyrek Final Gs İçin Hayırlı Olsun

0|1
    0|0
    • inşallahhhh.. Allah ağzından duysun :) İnşallah dediğin gibi olsun ama tur bizim olsun :)

• 18 MART ÇANANKKALE ŞEHİTLERİNİ SONSUZ SAYGI VE ŞÜKRANALRIM IZ İLE TÜRK MİLLETİ OALRAK ANIYORUZ . ! ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN

0|1
    0|0
  • 7 yabancıyla zor

0|1
    0|0
  • çooookkkkkk yakışır hemde çoookkkkk.. Dualarımız, kalbimiz herşeyimiz Galatasarayımızla birlikte inşallah..

0|1
    0|0
  • Evet anlamli bir zafer bekliyoruz chelsea den:)arenadaki maca kadar idare eder o sizi.sonrasini biz hallederiz zaten😎

0|0
    0|1
  • Galatasaray'ın deplasman performansını düşününce içim kararıyor be usta çok zor ya.

0|1
    0|0
    • bu farklı bir atmosfer, bu şampiyonlar ligi.. Biz zoru severiz, büyük oynamayı severiz.. Dua et Allah'ın izniyle zaferle dönücez..

• Ben zaten Beşiktaş'lıyım uzun zamandır bazı sebeplerden dolayı Beşiktaş dışındaki takımları desteklemiyorum. Karşı takımıda desteklemiyorum tabi ne yaparlarsa yapsınlar umurumda olmaz.

• cimbom gol gol gol:d lan olum heycanlandırmayın beni daha maça çok var

0|1
    0|0
    • :))))) sorma o heyecan varya öldürcek beni dayanamıyorum kalp dayanmaz yaa kalp :D

• tsli biri olarak bugun gsye destek veriyorum.bi Londra cikartmasi yapsa tweeter sallanir

0|1
    0|0
  • hiç zannetmiyorum gerçi herkezde biliyor çelsinin eleyeceğini ama boş hayaller umarım yanılırım.. bu arada gs liyim

0|0
    0|0
    • boş moş değil Allahın izniyle alırız bu maçı :) bak çanakkale savaşında adamların ellerindeki imkanlara bak bizimkilerin imkanlarına bak.. dediğin gibi yorumlansa bu toprakları almaları lazımdı ama nahh alırlar :D Dua et Allahın izniyle herşey olur eleriz bir zafer daha ekleriz neden olmasın..

Yükleniyor...