Ilişkinin büyüsünü kaçıran şeyler nelerdir)?

şu an ciddi olarak görüştüğüm biri var yakında aillesiyle tanışacağız istemeye gelicekler 6 aydır falan birlikteyiz merak ediyorum biri dedi bana ilişkinizin büyüsünü aşkınınzın masumluğunu kaybetmeyin diiye bu ne demek ilişkinin büyüsünü kaçıran şeyler nelerdir? acaba yanlış bir hareket yanlış olmaycak bir söz davranış mıdır nedir örnekler verebilir misiniz?

Birbirimizi çok seviyoruzzz

Güncellemeler:
yani ilişkinin büyüsü derken gizemi gibi güzelliği gibi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• sevişin ama seks yapmayın

seks yapıyorsunuz da anala girmeyin.

yalan söylemeyin.

duygularınızı düşüncelerinizi ertelemeyin.

2|0
    0|0
    • şu yukarıda dedğiniz 2 satır çok önemli biz onları yapıyoruz ama, bilmiyorum sıkıntı olur mu sevişme oluyor

duygu düşünce erteleme derken nasıl mesela

• aynen öyle yeri geldiği zaman elini elinin içinde hissetmek bile sevişmek ;)

• bende beyfendinin dediklerine katılıyormu sks gerçekten kötü olur ilişkide bende sevişme yaşıyorum ama, yüzeysel bazen diyorum ilişkinin gizemi büyüsü aşkımızın masumlgu giidio mu diye ama, herks gitmez yazmış

Erkekler Ne Diyor 5

• Bakaretını werırsen buyu bozulur sevısmekten zarar gelmez askın sıddetını arttırır:)

1|0
    0|0
  • bence gayet rahat ol ve buyuk konuşma sakın relax

0|0
    0|0
  • sana cevap vermiyorum :P

0|0
    0|0
  • kendi ailene ağırlık vermek eşin kendi ailesine gitmek istedinde surat eğmek

0|0
    0|0
  • anneme veya babama saygısızlık yaparsa yüzüne bakmam bir daha, yalan söylerse de büyüsü kaçar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...