Kayın pederin derdi nedir? lütfen okuyup yorum yazınız önemli.

evlisiniz güzel giden bir evliliğiniz var. Kızı kaçırarak evlenmişsiniz. bir gün eşinizi annesinin yanına gezmeye gönderiyorsunuz evde erkek kardeşiniz var. Eşiniz gittikten 1 saat sonra kayın babanız eşinizden habersiz evin anahtarlarını alıp eve gidiyor evde kimsenin olmadığını düşünerek. Ama evde erkek kardeşinizle karşılaşıyor. Kardeşiniz hayırdır deyince kızımı almaya gelmiştim diye bir yalan uyduruyor ve sonra gidiyor. Bu insan daha önceden kaçakçılıktan yıllarca içeride yatmış birisi yani geçmişi pek de temiz değil. Acaba amacı nedir?

• Evi soymak
    43% (3)100% (1)50% (4)Oy Ver
  • Eve kadın atmak
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eve birşey saklamak
    29% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
  • Kızına bir süpriz hazırlamak
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sarhoş ne yaptığını bilmiyor.
    28% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ön yargılar bizi bitiren en önemli etkendir ve en büyük hatamız dürüstçe kendisi ile konuşmalısın yalan söyleyip söylemediğini anlarsın yargını ona göre verirsin ben kayınpederini bir kere görmedim geçmişi kirli diye geleceğide kirli olacak değil insanlar değişir. dürüstçe konuşmak ve öyle yargıya varmak en mantıklı seçenek

1|0
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim. Kendisi ağır bir insandır yani öyle oturup damadıyla falan sohbet etmez.

• çaktırmadan birisine sordurdum az önce hayırdır seni buralarda görmüşler gibisinden. karı kız meselesi demiş. de 55 yaşında adam bu boku yiyecekse 30 tl verip bir pansiyona giremiyor mu onu anlamadım?

• Onada cehalet diyeceksin muhtemelen böyle bir durumda cahil ve tecrübesiz olmak ile ilgili ya da çok cimri :) ama hırsız olmadığı kesinleşti sanırım

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhtemelen niyeti iyi değildir.

0|0
    0|0
    • orası kesin. Ama bir şekilde niyetini anlayıp önlem almam gerek. aksi taktirde evliliğimize yazık olacak.

• evi kontrole gelmiş olabilirmi

0|0
    0|0
    • kızı evden alıyor kendi evine götürüyor sonra kızın montundan habersiz anahtarı alıp kızın evine gidiyor neyi kontrol etmek istiyor olabilir?

• olay yeni bir olay. kendisi damatla konuşmaz eski ağır abilerden. Sağlıklı şekilde konuşabileceğini sanmıyorum çünkü verdiği hiçbir cevap bana tatminkar gelmicek. Şöyleki anahtarı istese ben zaten veririm

• ilginçç

• B le C de gittim geldim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dikkat etmende fayda var ama yinede bilemiycem günahını almak istemiyorum

0|0
    0|0
  • sacmaliyor

0|0
    0|0
    • orası kesinde amaç nedir bir türlü anlayamadım.

• kontrol ediyor aklınca verme anahtarı ya kilidi değiştir kapının

• anahtar yok zaten. Kızın cebinden aşırmış evde alarm sistemi var anahtar olsa dahi giremez.

• şeytanın avukatlığı yaparsan pek de olumlu şeyle gelmiyor insan aklına ama iftira atıp günah sahibi olmak da istemem... dikkatli olmanı ve evin anahtarının kopyalanmış olma ihtimalini düşünrek kilidi bir an önce değiştirmeni tavsye ederim.

0|0
    0|0
    • evde full sistem bir alarm var. Yani kardeş evde olmasa bile asla giremezdi. Bir şekilde niyeti anlamam gerek.

Yükleniyor...