Bu akşam ki maç ne olur turu geçer miyiz?

chelsea-Galaasaray turu kim geçer skor tahmini olan var mı?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bugün günlerden galatasaray dediğimiz maçtır. yüksek ihtimal berabere bitecek maçtır.

defansta çok dikkatli olmamız lazım. olası kadro.

muslera telles semih chedjou ebue sneijder ceyhun melo selçuk burak drogba

muslera : premier lig hayalini devam ettirmek istiyorsa son dakikaya kadar kalesini gole kapatmalı.

telles : bindirmeleri belki de bu akşam maçın kaderini belli edecek. rahat ve sakin oynamalı.

semih : söylenecek pek bir şey yok. hata da yapsa özgüveni sağlam tekmeye kafa uzatan hali devam etmeli.

chedjuo : bu adamın büyük maç seçtiği doğru. semihle birlikte hatasız oynaması gerekiyor.

ebue : bu artık belkide onun için son şans. bu maç sonucuna göre bileti kesilebilir.

melo : brezilya ile dünya kupasına gitmek istiyorsa bu herkesin izlediği maçta show yapmalı.

selçuk : artık ölü toprağını üzerinden atması gereken maç olmalı. sene başından beri yatıyor artık ayağa kalk xelcuk.

sneijder : melo için ne söylediysek geçerli. bu son dünya kupası olacak onun için.

burak : galatasaray'ı aklında bitirdiğini bjk maçında söylemiştim. artık avrupa da top oynamak istiyorsa bu maçta sabaha kadar koşup pres yapmalı gol atmalı.

drogba : yatsa da kabul ediliyor yatmasa da. herkesin gözü onda olacak. hareketlerinin taraftara gösterdiği sevgi gerçek mi kolpa mı olduğu bu akşam belli olacak.

2|1
    0|1
    • umarım geçeriz aramızda uçurum denecek kadar bir kalite farkı yok skor bence 2-2 cevap için teşekkürler

• aklımdan geçer skor arkadaşım. ben teşekkür ederim.

• ayrıca bu akşam İnşallah ceyhun değil yekta oynar bir melo değilsede melo kadar kuvvetli pres gücü olan ayrıca tekniği fena olmayan bir oyuncu yektaya çok iş düşüyor

Kızlar Ne Diyor 3

• 2-1 chelsea alir bence

0|1
    0|1
  • Çok inançlıydım fakat olmadı

0|0
    0|0
  • bnce 3-2 galatasaray alır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Chelsea kazanır

0|0
    0|0
  • Ben gollü bir beraberlik bekliyorum geçen sene Schalke maçının benzeri olacaktır

0|0
    0|0
  • skor tahminim yok ama İngilizler 18 martı tekrar yaşayacak zamanında denize döktüklerimizi bugün Galatasaray sahaya gömecek

0|0
    0|0
  • Galatasarayın geçmesini isterim bir Türk takımı olduğu için ama pek şansı olduğunu sanmıyorum.

Çaktırmayın genelde maç yorumlarımın hep tersi çıkar :)

Not:Fenerliyim :) :)

0|0
    0|0
  • chelsea turlar ne yapsanızda,ne desenizde boş.

0|0
    0|0
  • rüyamda gördüm sneijder 1-1 yapan golü atıyordu.

2-2 ile biz atlarız..

0|0
    0|0
    • bencede 2-2 dünden beri arkadaşlarada aynı skoru söylüyorum bende

• inşallah kalbimize doğan olur..

• galatasaray turu geçer ben inanıyorum

0|0
    0|0
  • 3-2 galatasray alır

0|0
    0|0
  • skor bilemem ama galatasaray turu geçer

0|0
    0|0
  • onlar çanakkaleyi geçemedi 18 martta ama biz ingiltereyi geçecez...

0|0
    0|0
  • bence gs kaybeder bır fenerlı olarak kazanmasını ısterım ama sansı yok

0|0
    0|0
  • cimbom ezer geçer

1|0
    0|0
Yükleniyor...