Beyler bir okuynda yorum atın ya :((

2 haftadır tanıştığım birisi var, kendisinden cok hoşlanıyorum... Ama bir türlü çözemedim ne istediğini amacı sadece yatmak mı anlamadm bunu da ona açık açık söyledim. Amacının o olmadıgını benimle sevgili olmak istediğini falan söyledi. 2.görüştüğümüzde beni evine götürdü. Hiç bişey yaşamadık ama, sadece benmle uyumak istediğini söyledi ve uyuduk. Ben yanlış anlarım diye bana doğru düzgün sarılamadıgını söyledi. Gün icerisinde sürekli telefon elinde whatsapda sürekli online ama ben yazmayınca yazmıyor, ilgilenmiyor Bende kendisinde böyle bişey istemediğimi söyleyip bugün bitirdim. Peki diyip gitti.. Sizce amac neydi ?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• hayırlısı olsun...ayrılmanıza sevindim doğrusu... gerçi boşa geçen iki hafta benim ömrümden gitmedi nasıl olsa :( çocuk ilgiisini sneinle birlikte olamadığından kaybetmişse elindeki watsap lı telefonla genel eve gitmeli bence... ilgisini çekebilecek güzel konular var...evine gitmişsin... gerçi gidene kadar neresi olduğunu bilmiyordum yazmışsın ama gidince öğrendin eve girmeden caymalıydın bu sorunların tümünü ortadan kaldırırdı...sen bende bir problem mi var diye düşünmezdin doüğru olan bu der geçerdin çocuk da kendini abaza gibi hissederdi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 1- ya sen onun için bir flörtten öte değildim-> öylesine.

2- ya da yapısı böyleydi, kendini yansıtış şekli buydu, fazla gurur yaptıgından da uzatmadı

Somut olarak ortada bir şey yok, görünen belli, senin yapabileceğin bir şey var, adam akıllı bu konuları konuşup derdi neymiş öğrenmek, ugraşamam derseniz de haklısınız.

cut.

0|0
    0|0
  • Sen yazmayınca yazmıyor olması sadece yatmak istediği anlamına gelmez bu 1 . Belki kendisini ağırdan satıyordur.2.Görüşmenizde evine gidecek kadar güveniyorsan neden bu soruyu buraya yazıyorsun bu 2. Çok yanlış yapmıssın 2. görüşmede evine giderek bu 3. Ön yargılı birisi değilimdir yanlış anlama

0|0
    0|0
    • Bn evine gidicegimizi bilmiyodum nereye gidiyoruz diye sorduğumda geçiştirdi. Gittiğimizde öğrendim B'nde evine gittiğimizi :)

• Hıım.. :) O halde bu konu hakkında biraz daha düşünülebilir. Bence. + Puan verirseniz sevnrm :D

• dıkkat et

cok ıyı takdıklere sahıp bı adama çatmıssın

Sakın ha sakın onun oldugu sehre bıle gırme derım O DERECE!1

bunun takdıklerı her zaman ıse yarar ve karsısındakını köleye cevırır

hazın son ( erkeklerden korkuyorum Hepsi aynı ) ile biter...

0|0
    0|0
  • bir kızla evde buluşmanın tek amacı olur... gerisi hikaye... seni zayıf anında yakalamak istemiş... sen en doğrusunu yapmışsın ... tebrikler...

0|0
    0|0
  • Amacı belliydi ama senin lede o konuda zaman kaybetmek istemedi çünkü bence elinde vardı kız senin uzun sureli ilişki düşündüğü nu bildiği için gitmiştir...nacizane goruş

0|0
    0|0
  • bence sevmemiş hanfendi seven bırakırmı hemen

0|0
    0|0
  • kısılık bozuklugu ayrıca

sex planları yaparken sende itici olan bıseylerı gorup vazgecmıs bu kadar basit

0|0
    0|0
  • hata etmişsin, o gece ileri gidicektin, bunların anladığı dil o ,yoksa bağlayamazsın, senin dirayetinin kıymetini bilmezler

0|0
    0|0
  • Çok acele etmişsin, o yazmıyosa sen yaz, ilk adımı erkekler atar mantığından çıkın artık

sen yazdında omu cevap vermedi? gayet mantıklı cevap vermiş sana.

0|0
    0|0
    • Iyide sürekli ben yazıyorum:S ben yazmasam yazmıyor sorun bu

• Sürekli o yazarsada pofff buda sıktı diyeceksin.

• Sıradan bir insan olsa evet ama hoşlandığım sevmeye başladığım adam yazdığında sıkılmam

• gitmiş amacı belli değilmi sence seven ilgi duyan düşünen gidermi

0|0
    0|0
  • Amaç belliydi sende temkinli davranınca olmayacağını anladı. Yani gözünaydın iyi kurtuldun :)

0|0
    0|0
  • O seni cozmeye calismis sende onu aklinizsira :)

0|0
    0|0
  • Olursa atarım olmazsada olmasın gibi bir taktik denemiş bu çocuk uzak dur i*nelik var :D

0|0
    0|0
  • Ayagını alıstırmak ıstemıs ewe bıdaha gıtsen cakardı sana kendımden bılıyom:)

0|0
    0|0
  • avınının zehirlenmesini sabırla bekleyen bir yılan görüyorum

0|0
    0|0
  • neyse yorum yapmicam !

0|0
    0|0
  • Böyle sevgı olmaz arkadas ılk bulusmada ne oluyoruz oyle ya vay halımıze.

0|0
    0|0
  • "2. görüştüğümüzde beni evine götürdü" s.kmediğine dua et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• amacı seni kullanmaktı bence sekerim...iyi yapmıssın bırakarak... ikinci bulusmada evine gitmen cok yanlıs sana bişey yababilirdi...basına türlü türlü dert acardın nası bu kadar cabuk güvenebildin anlamıyorum?...bugün sarılıp uyumak ister yarın daha ileriye gitmek...niyeti belliymiş işte ucuz kurtarmıssın...hiç dert etme kendine..ben bu tarz bir insan değilim deyip belli etmişsin oda tamam bu benim işime gelmez demiş gitmiş anladınmı?...ne kadar seversen sev bidaha böyle bir duruma düşmemeni tavsiye ederim...25 yasındayım bugüne kadar hiç kimseyle sarılıp uyumadım birliktede olmadım kendimden eminim basım hiç agrımıyor...

0|0
    0|0
  • bu kadar acele etmeseydin çekiniyo belki yavaş yavaş açılacaktı

0|0
    0|0
  • Amacını tam anlamadım açıkçası.

Olmaması gerekiyormuş ki bitmiş işte.

Kurcalama, unut gitsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...