Gebelik testi ve hamilelik sorusu

Sevgilimle korunmasız bir ilişki yaşadık. Ilk böyle bir durumla karşılaştığımızda ertesi gün hapı denilen lanet şeyi aldım ve 10 gün içerisinde regli oldum. Ilacın verdiği etkiyle. Bu ay da bir kaza yaşadık. Kazanın ardından yarım saat geçmeden ilaç aldık ama bugün 18. Gün olmasına karşın regli kanı denilen birşeyle karşılaşmadım. Gebelik testini alıp 2 tane testi farklı zamanlarda denememe karşın negatif çıktı. Ama göğüslerimde şişkinlik aynı zamanda mide bulantım ilacı aldığım günden itibaren var. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Çünkü Çanakkalede meslek Yüksekokulu'nda okuyan bir öğrenciyim. Ve bu yüzden hastaneye gitmem demek o minik kasabanın bütün halkının bekaretimi kaybettiğimi öğrenmesi artı olarak buna bağlı kötü bir benim kötü gözle bakılmam gerek. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım istiyorum.

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ertesi gün hapı ayda 1 defadan fazla kullanılmamalıdır. Aksi takdirde vücudunuza fazla miktarda hormon yüklenmesine sebep olursunuz. Bu durum ise adet düzeninizde ağır bozukluk meydana getirebilir. Göğsünüzdeki hassasiyet yan etkilerinden zannedersem. Başka bir ilçeye vs. gidin ayrıca hastanede sizi kim tanıyabilir ki? Bol şans

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Adet gününü değiştiirir hap zaten.

0|0
    0|0
  • babam uroloji uzmani istersen yardmci olablrm? ciddiye almayanlarada aldrma yasin daha genc onemli bir konu bu

0|0
    0|0
  • kızım bir nefsinize sahip çıkamıosunuz ...şey peşinde koşuonuz..üstüne alınma ama ..öyle .sadece sana demiorum , çoğu erkek de başka bir şey peşinde koşuyor...

0|0
    0|0
  • O hap tehlikeli ya, kanamadan gitme de

0|0
    0|0
  • o haplar bazı kışılerde adet görmememye ve duzensız adete sebeb olur ayrıca o gebelık test sonucu yuzde yuz deıldır. . senın yapman gerken duzenlışekılde hapları kullanıp . ve yaş 18 ise hemen gıt hormon testı yaptır

0|0
    0|0
  • O piçi tek başına buyutuceksin gecmis olsun

0|0
    3|1
  • cebine 500 lira koy,izmire gel,doktor muayene etsin,hamileysen aldır,akşam dön evine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O kadar cok ilac icmissinki vucudun tepki veriyor bu ertesi gun hapi agri kesici gibi icilmiyor bur kere hata yapmissin akillansaydin bari.o adamda seni sevse emin ol bu duruma dusmezssin.gebelik testi hap falan alacagina condom alsaydin bir kutu.

kucuk bir kasabada eczaneye gidipte ertesi gun hapi istemek cok enteresan yalniz.

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı korunma ilacı değildir sadece bir defalıga mahsus kullanılır. düzenli bir cinsel hayatınız varsa ya dgum kontrol hapı kullanıcaksın ya partnerin koruncak ya da sen aşı vurulcaksın.. ertesi günü hapı senede max 3 kere kullanılabilir. fazlası hormanlarını dengesizleştirir. hamile olabileceğine ihtimal vermiyorum bir ay sonra tekrar ters yaptır duruma göre birşey cıkarsa civar illerden gidip bebeği aldırırsın.. bunun öncesinde dogum kont hapı kullanmaya baslada bebek katili olma birde.

1|0
    1|0
  • Hemen regl olmanın nedeni çocuğun tutması yani yumurtanın döllendiği için demek ki bu sefer döllenme olmamış, rahat ol olursun regl. Mide bulantının sebebi ise vücudunun alt üst olmasıyla ilgili. Doğum kontrol hapı kullan ama onu da kilo almaya başlayınca bırak. Hem daha sağlıklı hem daha az etkisi var hem de başarı oranı daha yüksek.

0|0
    0|0
  • o aldığın ilaç yüksek dozda progesteron içerdiğinden ödem yapar göğüslerinde ödem olması normal hamile değilsin

1|0
    0|0
  • O ilaç bir korunma yöntemi değildir. Her seferinde alırsan hormon dengeni bozarsın

0|0
    0|0
  • Kanımca hamile değilsindir.

O haplarda öyle full gaz kullanılmaz. + sevgilinle cinsel hayatın aktif ise korun.

0|0
    0|0
  • o ılac ayda 1 kere alınır biliyorum sürekli aldığın için düzensizliğe yol açmış olabilir

0|0
    0|0
  • hamıle degıılısın bekle sadece korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...