Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

ÇANAKKALE ZAFERİ BAĞIMSIZLIĞINI KORUMAK İÇİN ŞAHLANAN YÜCE TÜRK MİLLETİNİN DESTANIDIR.

Mustafa Kemal ATATÜRK.

Evet arkadaşlar böyle önemli bir günde ks üyelerinin fikir,görüş ve şehitlerimize şükranlarını bekliyorum.

Çanakkale Geçilmez!

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• link

Çanakkale içinde vurdular beni

Ölmeden mezara koydular beni

Of gençliğime eyvah ...

Her dinlediğimde gözlerim dolar . Ruhları şad olsun vatanımızın taşında toprağında şehitlerimizin döktüğü kan var. Annelerimizin göz yaşları var.

Bu vatanı satan, şehitlerimizin kemiklerini sızlatan her kula ayak bastıkları her adım haram olsun...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahmetle anıyorum da gönül isterdi ki yaşanmasaydı. Savaşları zenginler çıkarıyor, fakirler ölüyor diye bir söz vardı. Ayrıca efsaneler var bir de. Bugün hocamız bi' şey anlattı. Şu ''bulutların yok ettiği askerler'' ile ilgili. Çanakkale'ye yapılan bi' öğrenci gezisi sırasında ''57.alayı ufolar kaçırdı.'' demiş rehberin teki. Tarihe saygısızlık bu ve benzeri şeyler..

0|1
    0|0
  • Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, ve tüm şehitlerimizin mekanları cennet olsun .

Türkiye Cumhuriyeti için canlarını feda ettiler . Onlara borçluyuz vatanımızı ve Atama tabiki, Atam paşam benim <3

şuan da Atatürke ihtiyacımız var vatanımızı bölüyorlar çünkü !

Türkiye Türklerindir ve öylede kalacak!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm silah arkadaşlarına minnettarız.Tüm şehitlerimizin ruhu şad mekanı cennet olsun.

1|1
    0|0
  • Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır;:

Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır!

0|1
    0|0
  • kuru kuru anarak hiç ilerleme olmaz. Daima çalışan üreten bir ülke olmazsak Çanakkale falan kalmaz

0|1
    0|0
  • Çanakkale mazlum ulusların emperyalizme karşı ilk zaferidir. Ne kadar kutlasak, şehitlerimizle gurur ve onur duysak yine de azdır.

0|0
    0|0
  • şehitlerimizi rahmetle aniyoruz

0|0
    0|0
  • allah razı olsun canakkaledeki butun sehitlere

0|1
    0|0
Yükleniyor...