Bana bakar mısınız acaba???

arkadaslar zamanında sizden hoslandıgını bellı etmıs bır kız var ama bakın altını çiziyorum sadece belli etmiş. teklif falan etmemiş öyle ama siz pek ilgilenmemişsiniz. şimdi o kız sizin yakın arkadasınızla cıksa 1. o kız hakkında ne düşünürsünüz (yani kaşar falan der misiniz?) 2. soru ise kız,sizin arkadasınızla cktıgı için g.t olur musunz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu farklı amaçlarla yapanlarda var.Ama herkesin,hür iradesi söz konusu.Eğer ki ben ilgisiz kalmışsam,neden öyle düşünüyüm?Bir de kelime haznenizmi çok dar,yoksa Türkçe de başka bir kelime bulamadınız mı,g.t kelimesinin yerine kullanacak.Ama şu anda hissediyorum,sanki senin amacında hırs yaptığın için,çocuktan intikam almak ve bu uğurda,bu çocuğun arkadaşınıda piyon olarak kullanmak gibi,bir amacın mı var?Yoksa bana mı öyle geliyor?Madem,çocuktan hoşlanıyorsun ve bunun karşılığını istiyorsun,belli etmek yerine,gidip direk söylesen,belkide kazanma şansın var.Ama bu,kaybetmeye yönelik bir davranış olur.Yok eğer gerçekten samimiysen,arkadaşıyla çıkmak konusunda,bu konuda hiç kimsenin seni yargılamaya hakkı yok.

0|0
    0|0
    • ben cocuga hoslandıgımı bellı ettım zamanında ama cocuk bana ilgisiz davrandı ve su an baskasıyla cıkıyor. yanı soylesemde sevdıgımı, olmaz artık bir şey.

• ya zaman gectıkten sonra hoslandıgım cocuktan soğudum cunku yaptıkları kötüydü yani. düşünsene seni biliyor ama baskasına gidiyor. kım olsa soğur. ve o zamanlar arkadasından hoslanmıyordum ama yavas yavas hoslanmaya basladım.

• Çocuğun arkadaşına karşı,gerçekten samimi isen,ona ilgin varsa,bu konuda hiç kimsenin,seni yargılamaya hakkı yok.Bu normal bir şey.

Erkekler Ne Diyor 6

• bence çocuk g.ot olmasını gerektiren bir durum yok :) ama onun ark çıkarak kendini farklı bir pozisyona sokarsın bilmem anlara bildimi

0|0
    0|0
  • bu bana çok koyar ama ben daha kötü koyarım.direkt silerim ikisinide .

0|0
    0|0
  • O zaman niye sevdiği belli ediyon?

0|0
    0|0
    • seviyordumda ondan

• anladım sağol

• Rica ederm

• araya alırız onu , kız pişman olur sonra 2 kocası olur nikahsız

0|0
    0|0
    • ne alaka ya sanki çıkmışlar

• o ikisi aynı sınıfta bn baska sınıftayım. 1.snf

• anladım , riskli iş ekle istersen daha rahat konuşurz.

• kız pişman olur sonra bence

0|0
    0|0
  • got olmam daha geçen bana kuyruk sallıyodu şimdi buna kaşar der geçerim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...