Yokluğunuzda mutlu olan insanları varlığınızla rahatsız etmeye gerek var mı?

Yakın arkadaş çevremde bir kız var ben bundan hoşlanıyorum.Herneyse aynı arkadaş grubundan bir arkadaşla takıştık ben kendimi geri çektim, şimdi de görüyorum ki kahkalar konuşmalara devam ediyor bugün de bir kafeye gidip takılmışlar.Fotoğrafları falan gördüm baya sinirlendim. Verdiğim kararın isabetli olduğuna olan inancım arttı. Sizce de yokluğunuzda mutlu olan insanları varlığınızla rahatsız etmemek mi lazım?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben tam aksini yapardım dostum ;D

Kadınlar birazda olsa benim için çabalasın, peşimden koşsun ister. Benim için savaşsın ister. Sen kendini geri çekince, eğer kız sana karşı bir şey hissediyorsa, bu çocuk bana bakmaz demiştir.

Ne var ki, sen kendini dışlanmış olarak kabul etmişsin. Sen kendini geri çekmişsin. Diğer çocuk kıza göz koymuşsa eğer tabi seni dışlayacak, asıl kız ne yapıyor ona bakmalısın.

İstenmesen bile o kız için denemeliydin. Ben, bir oğlan için denemiştim. Olmadı ama içim rahat. :)

0|0
    0|0
    • Zamanında yeterince koştum ama o dalgasına bakıyordu. Biraz da son mevzu da bu yüzden kestirip attım.Atıştığım çocuğun sevgilisi var hatta nişanlılar zaten, biraz da tartışma sırasında o yüzden alttan aldım, insanlık bende kalsın dedim. Gerçi çocuk bugün selam falan verdi ama kafamız bozdu

• unutmaya bakacan artık...

Ben bayağı yol kat ettim :)

• Aslında bugüne kadar pek takmıyordum 3 gündür falan gerçi onunda taktığını sanmıyorum sadece muhabbetimden ve ilgimden hoşlanıyor bence o kadar ama bugün tekrar karşılaşınca kötü oldu. Hayırlısı bakalım.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...