Evlenmeyi düşünüyorum ama eski huylarımı bırakabilecek miyim, bilmiyorum.

Evet evlenmeyi düşünüyorum ama eski huylarımı bırakabilecek miyim bilmiyorum. Bırakmak lazım değil mi? Hayatı yalnız yaşamıyor oluyorsun evlenince değil mi? İnsan evlenince misal kafasına göre her yere gidemiyor galiba değil mi? Bazıları mutsuz oluyor bazıları mutsuz da ben nasıl olurum acaba diye siz de düşünür müsünüz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Afedersin de, atalarımız boşa söylememiş, "ağaç yaş iken eğilir" diye... Malesef evlensende o huylardan kurtulmanı pek olası görmüyorum. "Can çıkar huy çıkmaz" çünkü...

Ha biz kendimizi eğittik, kötü huylar , alışkanlıklar yapmadık, İdeal eş kalıbına cuk oturalım diye yıllar yılı didindik de ne oldu? Bakma sen kızlar o "kötü" huylar için birlikte oluyor erkeklerle zaten. İyi adama bakmıyorlar pek. Sevgilisi dört dörtlük olsa arkadaşlarına nasıl kocasından dert yanacak ki? Dimi ama :) Neyse en iyisi Rusyaya gitmek. Orada buluruz belki.

0|0
    1|0
    • yok ya rusyaya gerek yok ki :) benimde kötü huylarım okadar abartılı değil hem hersey elimde kontrolü brakmam hiç bir zaman da hani bazen kafama kötü seyler gelmiyo değil ben sadece azda olsa kötü yapılan şeyler bazen teselli olmasada öyle göründüyü için sordum :)

• Ya ben yalan söylemeyen bayan istiyorum, benim gibi olsun o huyu da o yüzden. Yoksa fiziksel anlamda güzel kız doluuuu. Al birin vur ötekine. Hepsi "ay bi bihter olsam" yarışında. Hepsinde yalan, entrika, aldatma, arkadan iş çevirme diz boyu. Öyle olmayanlar zaten kapılmış, ya nişanlı ya evli.. O yüzden Rusya. Yoksa durduk yerde dellenmedik Rusya diye.

Kızlar Ne Diyor 2

• Evlilik korkularımı sabaha karşı gün yüzüne çıkardın bravo sana.

2|0
    0|0
  • herkez icin bu boyle degil meslea benim cok tanidiklarim var evleniyorlar ama okdr cok egleniyorlarki .. gezip tozuyorlar dunya umrunda degil onlarin.. evcilik oyunu gibi bir sey yasiyorlar :):) evlenmek okdr korkunc birsey degildir bence ama gercek insani bulunca.. cunku zaten o insani buldugunda sen nereye gidersen oda senla olsun istiyorsun bir yandansa kendi arkadaslarinla gezmek tozmaksa niyetin ozaman o dogru insan sana guvemesi gerek arkadaslarini bilmsi ve ici rahat etmesi gerek.. bence cok sakin ve cahil dusunmeyen bir kiza ihtiyacin var:) ozaman korkun olmaz bence evlilik

0|0
    0|0
    • haklısın galiba ama eksik oloan bişey var galiba senin dediklerinde hem öyle bir kız varmıdır ki kocasına okadar güvensin hemde gezip tozmak değil onsuz hayatımı yaşamak değil amacım ama ya mutlu olamasak die düşünmüştüm aslında siz çok güzel anlatıyorsunuz ama günümüz gereyi önceleri seviyorum aşkım diyolar erkek yada kız sorun değil ama sonra sanki düşman oluyolar ve öyle bir düşmanlık içine düşsem allah etmesinde onu aldatırmıyım yada karsımdaki o kız bunu yaparmı :? çook saol cevap ladıgın için

• onemli degil ya dusunduklerimi soyledim ben ;)

• bilemiyorum karma karışık bilgiyle deyil evlenmek ben yatamam bile tek başıma :) yinede saoL tşk edserim

Erkekler Ne Diyor 2

• evet bende çok düşünüyorum bunları 29 yaşındayım ve daha istediğim gibi bi insanı bulamadım bulunca değişirim huylarımdan vazgeçerim ona ayak uydurmaya sorumluluk almaya başlarım işime dört elle sarılır onun mutluluğu için kendi isteklerimden ve arzularımdan vazgeçebilirim

2|0
    0|0
    • peki bir süre öyle senin dediyin gibi geçti dielim peki sonra ya yine eski huyuna dönülüp unutmak sevmemek yada brakıp gitmek olursa die korkum aslında :

• acıkcası beyler kendınızı önce evlenmeden egıtın derım yanı bu yaptığınız seyler her neyse bunları terkedın hayatıbnızdan tamamen cıkarın bunlarsız da hayatınızı oturtun öyle evlenın,kimse için bir huyunuzu veya alışkanlığınızı terk etsenız bıle o kişiyle aranız bozulduğu an gerı dönüşüm yapmanız içten değil.Yanı önce kendınıze cekı düzen verın insan neyse o bir yerde bır sekılde patlak verır dıye düşünüyorum helekı bır yaştan sonra değişim zor .

• Evleneceğin kişi çok önemli.Evliliğin artıları eksileri hep pozitif gibi görünsede evlendiğin kişi bunu negatife götürürse eski huylarına geri dönmeye başlayabilir,onlarla daha mutlu olabileceğine inanırsın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...