İnsanlar hata yaparak öğreniyorsa, neden kusursuzu arıyoruz?

hayatta deneyimler onelidir kadin ve erkekde herseyi deneyerek ogrenmekte ozgurdur peki siz buna nasil katiliyorsunuz ?

Kusursuz insan varmidir ? veya hatasiz ?

Güncellemeler:
Bencede kusursuz yoktur hatasizda! bazi erkeklerin mentalitesi gelismemis mesela cinsellik yonunden bakire bir kadin arayisi icindeler sanki o kadin kusursuz olmama sansi yokmus gibi ! cinsellik ihtiyacsa kadininda ihtiyaci vardir mesela !
EVET

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısın,ama bazı şeyler kişiden kişiye göre değişir.Ayrıca,bir insanın daha önce,cinsellik yaşamasıda,onun kusuru değildir.Bu kusursa,erkekler içinde aynı şey geçerlidir.Önemli olan,geçmiş değildir,gelecek önemlidir.En basitinden,sana örnek veriyim.Ben bir kişinin karşısına çıkmışsam,onun ellerinde,geçmişine ait,parmak izleri aramam.Önemli olan,karşısına çıktığım anda,bana olan sevgisi ve bağlılığıdır.Eğer ki yaşamında,olumsuz bir şey yaşamışsa,bir parça zar uğruna,vazgeçmem.Yani,şöyle bir örnek veriyim:Diyelim ki,karşılıklı bir sevgi varsa ve bu kişi bakire değilse,onu asla geçmişinden dolayı yargılamam,kabul ederim.Karşısına çıktıktan sonra,ne yaptığı önemlidir.Ama başka bir örnek veriyim,diyelim ki birinin karşısına çıktım,sevgim kabul görmedi ve o kişide 1 hafta birisiyle,çıktı ve sadece çay içti,onda umduğunu bulamayınca,bana yöneldi;istediği kadar bakire olsun,onu asla kabul etmem,çünkü bana rağmen başkasını tercih etmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dünyanın en yüce insanı ALLAH'IN resulu olan peygamber efendimizin (s.a.v) bile kusurları varsa bize sadece yaptigimiz hatalardan ders cikarmak düşer

Diğer meseleye gelirsek hem erkeğin hemde kadinin cinsel ihtiyaclari vardir zaten rabbim bu iki zıt cinsiyeti üremeleri icin yaratmıştır ama bu demek degildir ki erkek zina yapsin kadinda her önüne gelenle beraber olsun biz toplum olarak diger milletlerden geri kaldığımız icin herhangi bir olayi v.s kendi kafamiza nasil yatarsa nasil isimize geliyorsa o tarafa cekmekte olan bir millettiz erkek ve kadin rolünü bilecek biraz uzun oldu

0|0
    0|0
  • Kusursuz insan yok.. Sadece kabul edebileceğim kusurlar var, ve kabul etmeyeceğim kusurlar var..

Dış güzellikteki kusurları kabul ederim fakat;

-yalanı

-çıkarcılığı

-sadakatsizliği

asla kabul edemem..

Bekaret meselesi de benim için kusur değildir, doğal bir şeydir.. Bedeni cinsel açıdan sağlıklı olan kişiler doğal olarak karşı cinse karşı cinsel istek duyarlar..

Karşı cinse istek duymayan kızın kusurlu olma ihtimali vardır..

0|0
    0|0
  • bize miras kalmış bir huydan bir mizaçtan söz ediyorsun

herkes hata yapar lakin kendi hatalarına gece

başkalarının hatalarına güneş olmayı sever olduk

bizi yaptıklarımız ile eleştirenler zamanında en dik alasını yapmış olacaklar ki beğenemiyorlar

0|0
    0|0
  • verdiğin örnek saçma kusursuzu arayan hep kadın bana göre

0|0
    0|0
  • Hatasız insan yoktur eskiden çook hata yapmış ders almış insan vardır ^_^

Eskideki ahmaklıklarım geleceğimi temizler .

-Sagopa Kajmer

0|0
    0|0
  • Dünya üzerinde kusursuzluk diye bir şey yoktur.Kusursuzluk sadece kitaplarda geçer.Cinsellik konusunda ise kimse kimseyi hediye paketi gibi beklemek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Kusursuzu aramak da bir hata zaten =) O da insansı bir davranış... Normal yani =) Tabi ki hatasız ve kusursuz kimse yoktur.

0|0
    0|0
  • Hatalari bilerekmi yapiyor yoksa.bi anlik bosluktami yapiyor ona bakilir

0|0
    0|0
  • Kusursuz insan vardır bence kusurlarını görüp onları telafi etmeye çalışan her insan kusursuzdur. Ve cinsellik çift taraflı bir şey yani ruhların birleşip gökyüzüne yükselmesi gibi kadın erkekten daha önemli...

0|0
    0|0
  • öyle biri varmıdırki ben onu bana baktığında pırıl pırıl baktığı için seviyorum

0|0
    0|0
  • Çünkü ben bakirim ve bakire bir kızla evlenmek isterim.

0|0
    0|0
  • hatasız bırını bulkmak cok zor en ıysıı bıle hatalıdırrrr ve ders almıs bır ınsandırr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben hatasız değil hatalarindan ders alan insan isterjm hayatimda..varda ztn.bence kusursuzu aramak hata,önemli olan hata yapan karşi tarafin durumu hata olarak kabul edip ders alip yapmamasi.ben buna olgunluk derim.güncelledigin konuya gelince erkeklerinde bakir olanini alcaz bizde:)))onlarin kizlarin bakireligine ,e bizde onlarin bakirligine:)

0|0
    0|0
  • ampul 99 kez hata yapmanın sonucunda bulunmuş, bence kusursuz insan olabilmek için bir o kadar hata yapmış olmak gerek çünkü hata deneyim anlamına geliyor. hatasız kul olmaz görüşüne katılıyorum ayrıca hatasız insan yoktur, hatalarını kabul etmeyen insan vardır diyorum.

0|0
    0|0
  • Yoktur. Hayatin kuralı tatlim hep iyisi icin cabalariz

0|0
    0|0
  • Guncellemeye katiliyorum

Soruya gececek olursam baslik harika zaten komple bir ozet denebilir.

Ve kusursuz kimse yoktur diyorum bende ya goze batmayacak kusurlardir ya gormek istemedigimiz seyler vrdir.

Bazen kendimi dusunuyorum cok iyi yonlerim olmasinin yaninda ya lanet olsun neden boyle dedigim seylerde var ozellikle 3 sey o ucu olmasa belki kusursuz olabilirdim ya da ona yakin ama olmak zorunda iste...

0|0
    0|0
Yükleniyor...