Çocuklar neden mutludur?

Neden hep mutlular?

Nasıl başarıyorlar, ben de başarmıştım o zamanlar ama nasıl?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• çünkü hayat basittir. onlar bunun farkında. ya vardır ya yoktur. sahip olduklarını savunur onu başkasına değişmezler.sevdiklerini söylemekten çekinmezler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gerçek hayatın ne olduğunu biz bile yavaş yavaş anlıyorken, onlar ne olduğunu bile bilmiyor. Hayatı pamuk prenses, uyuyan güzel, külkedisindeki gibi mutlu biter diye biliyorlar. Sihire inanıyorlar. Tek sıkıntıları bugün hangi çizgi filmi izlesem hangi masalı okusam. Keşke bizler de onlar kadar masum olabilsek.

0|0
    0|0
    • Çocukların yanıldığını sezdiren kelimeler kullanmışsın ama ben onunların daha doğru bildiklerini düşünüyorum.

• Brn çocuklar için bir imada bulunmadım. Hayat en çok onlara güzel. Biz yetişkinler veya gençler yavaş yavaş neyin ne olduğunu neyle sonuçlanacağını kestirebiliyoruz. Onlara bizler zamanla öğretiyoruz her şeyi. Onlar dünyanın çok güzel bir eşy olduğunu sanıyolar ama öyle değil.

• Çünkü halâ büyümediler ..

Ve onlar icin mutluluk hersey..

Kimisine bir bisiklet , kimisine bir seker .. Ve daha fazlası..

Keske her cocuk oyle mutlu kalsa degilmi ..

Hatta hic bir cocuk ölmese..

0|0
    0|0
  • Çünkü doğallar..Kimseye göre davranmadıklarından mutlular..Büyükler gibi yerine göre maske takmıyolar tabi bu da büyümüş olmanın bir zorunluluğu.

0|0
    0|0
  • tek derdi acaba babam bana yarın beğendiğim oyuncağı alır mı :D

0|0
    0|0
  • hiçbişeyin farkında değildik çünkü :D fngfng

0|0
    0|0
  • mutlular çünkü farkında diiller. yetişkinler için bu durum aptallık olark nitelendiriliyo ...

0|0
    0|0
    • Nickinin tuhaflığı yazdıklarını kıymetsiz kıldı :)

• En azından kafamın içindekine yönelik öneri alabiliyorum, sana ne önereceğiz ğeki :)Bomboş.

• doğru söyleyen biri çıktı.

Erkekler Ne Diyor 5

• hiçbişey pipimizde değildi ondan :D

0|0
    0|0
  • Hayatı toz pembe görmek düşünmemek dertsiz tasasız bir dünya.

0|0
    0|0
  • Bilmemek mutluluktur diye bir söz vardır işte o söz bu dönemi kapsar :D

0|0
    0|0
  • onlar icin hayat basittir, mutluluktan baska yapacaklari hic bisi yok

0|0
    0|0
  • Profildeki pozu verirken boynunuz tutuldu mu? Boynum kütler benim veremem öyle poz ben. :))

0|0
    0|0
    • Hoşuna gittiyse kaldırayım resmi :)

• İronik bir şey söyledim :)Seni mutlu edecek bir şey yapmak istemezdim zaten manasında. Alınma, şakaydı sadece, senin gibi düzeyli dalga geçen insanları seviyorum, senden çok olmalı :)

• Teşekkür ederim. :))

Yükleniyor...