Karın kası yapmak istiyorum.

Passion4Profession un 8 dakikalık 1. Seviye karın kası egzersizlerini yapıyorum. Bunu iki günde bir yapıyorum, internette tüm sitelerde 1gün çalışıp 1gün kaslarınızı dinlendirin yazıyor. Her gün yapmam kaslarıma zarar verir mi? Ve her gün yapmaya başlasam daha kısa sürede sonuç alır mıyım?

Bunun dışında düzenli göğüs ve kol da çalışıyorum. Not: Ekstra protein takviyesi yapmıyorum.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• iki günde bir dinlen ama beslenme programını yapman için sana önerim var..günlük alman gereken protein 100 gram ve bu proteini mercimek ve et yiyerek alman kolay..protein tozlarına ihtiyacın yok aslında ama protein tozlarını çalışanlar ve evde yemek yapamayanlar kullanıyor sıklıkla..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet karın kasları her gün çalıştırılmamalı onların da dinlenmesi şart bunun dışında düzenli uyuyup iyi beslenmen de şart ama o egzersizler herkese uymuyor söyleyeyim yani herkesin genetiği farklı çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1gün çalış 1 gün idman olayını unut karın kası haftada max 5 gün çalışılır yeni olduğun için 1 gün yap kendini iyi hissetmiyorsan ve hamladıysan 2 gün ara ver sonradan alışırsın çok zorlanırsan bunu yap ama yoksa ileride 5 gün çalış 2gün dinlen ya da 1gün çalış 1 gün dinlen nasıl uygun gelirse

0|0
    0|0
  • dinlenmekte bir spordur. ne zaman dinleneceğini kendin karar ver. mesela o gün yorgun hissdiyorsundur kendini. ya da aynı performansı gösteremeyeceksindir, limitlerin her gün değişecektir. önemli olan yorulana kadar mekik çekip sonra dinlenmek ve kendini hazır hissttiğinde tekrar çekmektir. vücudunun tepkimesine göre şekillendir antrnmanını

0|0
    0|0
  • hadi kolay gelsın

0|0
    0|0
  • bir gün dinlen bir gün yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...