Babanız size 'Ben birini seviyorum' dese ne yapardınız?

Ve bunu söylerken de çok mutlu. Sizi arkadaşı gibi gördüğü için rahat bir şekilde söylüyor. Tamam babanızın daha önceki zamparalıklarını da biliyorsunuz ama bu beklemediğiniz birşey.

Ben durdum durdum sadece "Tanıdığımız biri mi peki?" diye birşey söyleyebildim ancak. O da güldü... Sonra dedim ki "O zaman annemle boşanın". Sorunları var çünkü ben bildim bileli hep didişip dururlar. Üstüne de böyle birşey olunca tuz biber tabi ki. O da "E siz varsınız..." dedi...

Kimseye söyleyemem bunu.Gel gör ki burda bir sürü insana anlatıyorum. Hayat çok garip. Nerelere gideyim a dostlar, canım sıkıldı gece gece...

Güncellemeler:
İçimde tutsaydım patlardım ya bahsedince yer açıldı içimde biraz rahatladım.Malum iş güç,sabah erken kalkıyoruz.İyi geceler herkese.

0|0
17|25

En İyi Erkek Görüşü

• Kızınıda bana ayarlamazsan anneme söylerim derim.

1|0
    0|0
    • tüh oğlu var mı diye soraydım iyiydi ya :(

Erkekler Ne Diyor 24

• Akşam eve geldiğinde babamın karşına geçer. Biraz büyüyünce senin gibi olmak istiyorum derdim. Sanırım bu ona yeter!

1|0
    0|0
  • Babadır sonuçta ne diyebilirsin ki... Ama bunu sana söylemiş olması çok yanlış. Nasıl söyler bir insan oğluna böyle bir şey anlamak çok güç. Yapabileceğin en mantıklı şey sevdiği kadını bulup babanın hayatından sessiz sedasız tamamen çıkarmak olmalı bence.Aileyi her zaman babalar yada anneler ayakta tutar diye bir şey yok sonuçta.

1|1
    0|0
    • bu arada oğluna kısmı yanlış olmuş çocuğuna diye güncellesek daha iyi olacak :D

• dediğimi yanlış anlama ama ben senin yerinde olsaydım herhalde bu söylediği yüzünden annemden ayrılmadan böyle birşey söyleyen bir babaya kız olsam "baba bende sana birşey söyleyeceğim ben de 3 kişi ile yattım şimdi hamileyim ama kimden bilmiyorum" derdim. sonra döner arkamı giderdim..

2|1
    0|0
  • Adam seviyorum demişse, ne desek boş. Vay be.. İçimden o kadını seveceğine annemi sevsen ölürmüydün be adam demek gelir de, diyemez sözlerim.. Böyle dumur olur kalırım valla.

1|1
    0|0
  • işte ebeveynlerin en büyük hatası insan çocuguna ben birini seviyorum der mi yaa.. sen çok aptal bir psikolojinin içine giriyorsun o anda... sana bunu yaşattığı için kendinden utanmalı. tamam aileyle arkadaş gibi olucaksın ama bir yere kadar... sınırlar korunmalı... baban da yediği haltları gizli yemek zorundadır... eğer yapıyor madem... kötü şeyler bunlar...

1|1
    0|1
  • Evet kotu bi durum, hem sana birini seviyorum diyip hem de senin o zaman annemle bosanin demene e siz varsiniz diyosa isi yuzsuzluge vurmustur bence. Benim de annemle babam 7 yasindayken bosandi, 13 senedir ayrilar, evde baskasini seven bir baba ve surekli kavga olucagina birak bosansinlar, ben cok mutluyum bosanmis olmalarindan sahsen. Hemde yasin da 26-27 calisiyosundur o kadar koymamali bence.

1|0
    0|0
    • koyan zaten para sorunu değil,ben ondan cok kazanıyorum.

• Ben olsam ittirip git derim.Bize baksın çalıssın para gondersın kendıde gıdıp kımı sevıosa onla yasasın suratına bakmam ben onun

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey demem

1|0
    0|0
  • dalarımmm dalmamda pis olurr

1|0
    0|1
    • vaov harbi dalınmaya ihtiyacı var onun çok iyi olur.

• Yakında boşanırlar.Bu durumda hiç tereddütsüz annenin yanında kalman gerek .Bazı insanların karakteri yaşı ne kadar ilerlese de düzelmiyor ...

1|0
    0|0
    • evet o babam gibi değil de ben onun ablası gibiyim.

• Karakter olarak bir şey katamamış kendisine demek istedim aslında .Yani baban karaktersiz biri gibi anladım yazdıklarından ...

• babamla bir oda da basbasa yüz yüze dişe diş konusurum..herşeyi...baktım halen aynı cevabı vermekte.o zaman yolları ayırırız.

1|0
    0|0
  • Tamam baba sakin ol hepsi geçicek,git biraz uyu bak göz altında torbalar oluşmuş hadi babacım hadi canım benim hadi

1|0
    0|0
    • :D keşke bu kadar kolay geçse herşey...

• Gerçekten kabul etmezdim.Onay vermezdim buna.Düşmanı olurdum.

• çapkın adammış vesselam. babanla tanışıp, rusyanın altını üstüne getirmek isterdim.

2|0
    0|0
  • ya baba andropozamı girdin bi git maşımdan kurban olayım derdim

1|0
    0|0
  • Yürü git lan derdim...

1|0
    1|1
  • Kafa göz dalardım.

1|0
    0|0
  • baba oğluna , baba kızına, anne oğluna, anne kızına 4 farklı sonuç çıkar ortaya..

1|0
    0|0
  • sevsin

1|0
    0|0
  • zor bi durum, ne denebilirki.

1|0
    0|0
  • olsun baba biz bunu kafaya takmayiz demeni beklemis bence

1|0
    0|0
    • takmıyorum zaten,hergün didişmelerini görmektense ayrı olsunlar daha iyi

• hadi anne baba s.edilir de kardeşler küçük,ihtiyacları var bize.

• onlarin ablasi olucan zaten..onlarin sucu yok,ama ben evin en kucuguyken en buyugu olmustum da,zor gunlerdi

• aynı seylerı amcam da bana soylemıstı 3 gun once...yanında cocukları da vardı:)

1|0
    0|0
  • git evlen derim.

1|0
    0|0
  • İyi de anneme bu yapılır mı hiç otur bi düşün baba derim biraz da tavır alırım babama karşı

1|0
    0|0
    • şaşkın moddan cıkınca canına okurum muhtemelen...

• BENİM BABAM DEMEZ

1|0
    2|0
    • insan olanın başına herşey gelebilir. büyük konuşmamak lazım

• Yokya Demez OFener Bahceyi Sever Bazen Kavga ederiz BJK FB Derbilerde de Yani Zannetmiyorum :)

Kızlar Ne Diyor 17

• annem sana aynısını yapsa ne yapardın derdim

ya git adam gibi boşan ya da biz varız madem dur başımızda aileni dağıtma

ama gidip de annemin onuruyla haysiyetiyle oynama derdim

3|1
    0|0
  • babanin anneni ve sizi birakmasini istemiyorsan ikinci kadinda busekil

devam etirmeye raziysa sorun olmaz hata bazen babanin diyer kadinla

rahat bulusmasi icin babamla gezmeye gidiyorum de adam cagiz kadinini bolca görsün

dünyaya bidahami gelcek yazik sevmis zavalim

2|0
    0|0
  • dünyam başıma yıkılırdı annem adına çok üzülürdüm kahrolurdum

... annemin yanında olurdum tabikii ve gelen kişiyide asla kabullenmem. oda ne uçkuru peşinden buyursun gitsin.

1|0
    0|0
  • Boşansın ne yapıyorsa yapsın bu ne rahatlık baba derdim.

Sevebilir belki aşık olabilir fakat aldatma olmamalı.Boşansın ne yapacaksa yapsın.

1|0
    0|0
    • ben de öyle dedim,cehenneme kadar yolu var isterse.

• kabullenmesi zor durum gerçekten.ama baban sana ee siz varsınız dediğinde ben olsaydım ee ölelim mi yani ne yapmamızı bekliyorsun buna bana söyleyerek derdim.amacın ne diye ısrar ederdim.annemi sevmiosan saygı duy buna mecbursun der ağzından girer burnundan çıkardım.elbette saygı sınırını aşmadan.

1|0
    0|1
  • Sana boyle bir sey soylememeliydi..bir evlat icin cok agir bir yuk

1|1
    0|0
    • hem de nasıl,anneme zaten demem,kardeşlerimle de paylaşamam üzülürler.

• Allah yardimcin olsun,cok zor bir durum..

• sağol.

• sen anneni yalnız bırakma yeter bence..çünkü annen duyarsa gerçkten çok üzülür..her ne kadar sevsede sevmesede babanı onuru zedelenecektir..

1|0
    0|0
  • sizi cok düsunen baba annenle arasini duzeltmek icin cabalardi baskasina asik olmak ve hala daha bir evlilikte gitgel yasamak bu ikisi dogru degil bir taraf secmeli

1|0
    0|0
  • ben olsam onaylardım yani, annemi ve ailemi ihmal etmediği süre sorun yok. sevebilir.

1|0
    0|0
    • padişahım çok yaşa modu ha? cıks benlik değil.

• öyle bir mod değil, bana dokunmayan yılan bin yaşasın modu. çünkü boşanınca annem daha mı mutlu olcak sanki? elbet bi gün anlaşılacak aldatıldığı ki evli bir kadının aldatılması.. ki annem bunu kaldıramayacak belkide.. çok kadın tanıdım, eşinin aldattığını ögrenince, kendinide eşini cinnet geçirip öldüren..

• tamam

• siz varsınız mı dedi..sen biriyleriyle birlikte olurkende biz vardık sen birine aşık olurkende biz vardık baba bunu şimdi bana siz varsınız mı diyorsun

1|0
    1|0
    • alışkanlıklarını bırakmak istemiyo işte,evde her işi yapılıyo geliyo yiyo içiyo uyuyo daha ne olsun,kim bakacak ona bu yaştan sonra,riske girmek istemiyo moruk.

• öyledir o

• annenle konuş bence boşanmaları en doğrusu yüklü miktardada nafaka ödesin

• yazacak birşey bulamadım inanın :( Rabbim yardımcınız olsun..

1|0
    0|0
  • kahramanım ölürdü.

1|0
    1|0
  • olduğun duruma cok uzuldum.. Rabbim yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • ne desem bilemedim ya

1|0
    0|0
    • ben de ilk başta öyleydim,arada kalmak çok zor bir durum.

• doğrudur.başına gelmeyen anlayamaz derler.

• eğer annemle evliyken böyle bişey olursa babamın yüzüne bakacak kadar bile değer vermem

1|0
    0|0
  • Yıkınç olurdu, ben onaylamazdım kesinlikle. Madem biz varız, başkası da olmamalı.

1|0
    0|1
    • zaten birbirlerini yiyip duruyolar,en azından ayrılsınlar sonra ne isterse yapsın ikisi de...

• Soğurdum sanırım, anneme karşı daha mesafeli olsun isterdim ister istemez. Öyleyse böyle misali.

• Bende birini seviyorum baba derim.

1|0
    0|2
Yükleniyor...