Ayrıldığınız kızın neden hareketlerine , konuşmasına dikkat edersiniz?

Umrunda degil gibi davranıyor ama etraftayken ne konuştuğuma , ne yaptığıma dikkat ediyor, sık sık baktığını görüyorum ama hemen kafasını çeviriyor . Gecen de üniversite ile ilgili bir sey sormak icin mesaj attı . Oysa ki daha önceki gibi arkadasıma da söyleye bilirdi bana sorması içn , ya da başka birinden öğrenirdi. Hem cok umursamaz gibi davranıyor hem de bunları yapıyor . Neden sizce ?

Ben genelde görmezden geliyorum, yokmuş gibi , mesaja da soğuk cevap verdim. Ayrılalı 2 hafta falan oldu.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• hala seviyordur bilemedin hoşlanıyordur böyle yüksek ihtimal pişmandır ve seni geri kazanmak istiyordur biraz süründürdükten sonra huyuna gidebilirsin ilişkinin devamında da 1-0 üstün olursun arkadaşlarının yanında soğuk davranmasının sebebi yüksek ihitmal hani oğlum unutmuştun tarzı dalgalara maruz kalmamak içindir yani tükürdüğünü yalamak istemiyor

0|0
    0|0
    • Aynen , arkadaşlarının yanında cok umursamaz, hatta onlar bir kız gösterince bakıyor ama gecen birsey oldu, "hayır benim profil degil bu" deyip bana bakti, acaba ben de gödüm mu diye. Her gun daha cok kez fark ediyorum baktığını .

• Gercekten pisman olmuşsa zamanla adım atar her halde . Teşekkürler

• sen soğu davrandıkça atmaz ama adım atarsa önce sendende bir sinyal alması lazım

• Birini hayatından çıkardın diye, ona değer vermeyi ya da onun için endişelenmeyi hemen bırakamıyorsun. Şahsen benim de ayrıldıktan sonra eski kız arkadaşlarımla ilgilendiğim olmuştur... Yanlışını görünce uyarmışımdır ve hatta yeri geldiğinde korumuşumdur... Kötü niyetli bir davranış değil bu, Ama öyle sudan sebeplerle mesaj falan atmam... Sadece bunun altında bir şey arama diye söyledim. Ama ne bileyim mesajlar falan atıyorsa, belki pişman olmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • Sevgili olmadan önceki gibi bakıyor , garip biraz. Msj kafamı karıştırdı , daha one arkadasıma sormuştu bana sorması icin ama tenbih etmiş onun sorduğunu söylemesin diye. Bu sefer kendisi yazdı , soğuk karşılık verdim , 1 soru daha sordu , yine soğuk . Teşekkür etti gitti

• Anladım, ama ne yazık ki o konuda yorum yapamam. Onun kafasından geçeni ne sen bilebilirsin, ne ben =) Ben sadece hayatından çıkan biriyle ilgilenmenin yanlış bir taraf yok diyorum... Ondan eminim =)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...