Lütfen bir kaç dakkanızı ayırır mısınız, emin olun pişman olmayacaksınız

Aşağıdaki linki izlermisiniz, ben bu konuşmaların çoğunluğunu hatırlıyorum, ama karşılaştırmalı izlediğimde gerçekten şok oldum.

montaj felan diye aklınıza bir şey gelmesin, çünkü bunların bir çoğunu sizde hatırlayacaksınız.

link

Güncellemeler:
ben bu adama 3 kez oy verdim, keşke bunlar gercekten montaj olsaydi, keşke hic söylenmemiş olsaydi, keşke ortaya dökülen tapeler montaj-dublaj olsaydi, keşke ona olan güvenimi yerle bir etmeseydi, keşke yalan diyenler gibi kendimi kandırabilseydim,

Eğer bu kadar cıplaklığa ragmen hala gerçekleri goremiyorsaniz ne diyim bilmiyorum ki, belki asagidaki hikaye ile daha iyi anlaşılır.
Bir gün, Hz. Ali'nin taraftarlarının yoğun olduğu Küfe'den bir Arap devesiyle Şam'a gelmiş. Şam sokaklarında dolaşırken, biri ona yanaşmış:

“Ver o dişi deveyi bana!” demiş. Tartışma büyümüş, Küfe'den gelen adam, "Bu deve benimdir, üstelik dişi değil, erkektir" diye itiraz etmişse de, anlaşamamışlar. Konu Muaviye'ye yansımış. Halk meydanda toplanmış...

Muaviye, Küfe'den gelen ile Şam'da deveye sahip çıkan yerliyi dinledikten sonra kararını açıklamış: “Bu dişi deve Şamlı’nındır”.
Küfeli, şaşkın bir vaziyette devesinin ardından baka kalırken, Muaviye onu yanına çağırmış: “Ey Küfeli, dinle! Sen de, ben de biliyoruz ki; bu deve senindir ve dişi değil, erkektir. Ama sen Küfe'ye dönünce gördüklerini Ali'ye anlat ve de ki: "Ey Ali, Muaviye'nin, dişi deveyi erkekten ayırt edemeyen ama o ne derse ‘evet’ diyen 10 bin adamı var! Ayağını denk alsın!"

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• yok artıkk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...