Hayatının merkezine birini koymak?

Onunla ayrıldık sosyal sitede halen ekli bende ve bende hiç ama hiç açmak istemiyorum siteyi...Silemiyorum da ... İçimde bogazımda bir şeyler düğümleniyor görünce paylaşımını fotografını girmek te istemiyorum ama çok merak ediyorum . Ne yapıyor nerede diye ? Her paylaşımından bir anlam çıkarıyorum yeniden umut vs. beni mahfediyor.Resmen onu hayatımın merkezine koymuşum. Bu durumdan nasıl kurtulmalıyım ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• benim hayatımın merkezinde ben varım birine ve birinin isteklerine göre yaşayamam

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sosyal medyada telinden pcnden onunla olan varsa anilarinizdan kurtul ve bir kac sosyal ortama gir zamanla bitiyor

1|0
    0|0
  • Şunu söyleyebilirim kii eğer uzun zaman geçmesine rağmen hala seviyorsa insan gerçekten seviyordur. Ama baktı ki zaman geçtikçe unutuyor o zaman sadece alışmaktan kaynaklıdır o duygu. Benim görüşüm bu. Velhasıl sil ve onu göremeyeceğin bir hale getir unutursun zamanla.

1|0
    0|0
    • işallah unuturum ama hiç unutamayacakmışım gibi geliyor. sabah uyandıgımda ilk o geliyor aklıma kahroluyorum

• Kahrolacak bişey yok zamana bırak ve onu aklına getirecek şeylerden kaçın. Emin ol geçipp gidecek.

Kızlar Ne Diyor 1

• geçici bir durum soğursun emin ol bende senin gibiydim ne yemek ne su geçmedi boğazımdan sonra alıştım onu tanıdıkça unutmaya başladım.

1|0
    0|0
    • anladım ne zaman geçer :(:(:(:(

• :):) ya işallahhh öyle de hissederim

• inşallah :)

Yükleniyor...