Arkadaşım haklı mı sizce durumu yorumlarmısınız

ben ünide okuyorum.geçen sene bana bakan bir çocuk vardı.tanışmıyorduk.aramızda birşey olamadı çünkü bir türlü gelmedi.geçen gün yanımdan geçerken selam verdim ona.o da daha sonra yanımdan geçerken gülüyor.tebessüm ediyor.fakat en yakın arkadaşım bunun abartılacak bişey olmadığını nezaketten yaptığını söylüyor.çünkü hoşlansaydı zaten gelirdi diyor

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi hiçbir şey net değil. Somut bir şey yok ortada.

Bu yüzden o genç arkadaşını haklı çıkarıyor.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• En yakın arkadaşın yanılıyor. Çekingenlik denen bir durum var dimi...

Sen bakışırken hafif gülümser ve cesaret verici olursan bir süre sonra yaklaşmak için bahane bulur ve gelir. Olmadı Sen git onu bir kahve içmeye davet et..ala..ala..

0|0
    0|0
    • pek karşılaşamıyoruz okulda.gördüğüm zaman gülerim.ama bu şekilde pek gelecek gibi durmuyor.ve bu durum baya canımı sıkıyor

• Dediğim gibi.. Araştır o halde mutlaka ortak arkadaş vardır. Eğer tek ise, davet et birgün. ıımmm mesela " Sinemaya gideceğim ama hiç kimse yok. Sana ısmarlayayım olur mu? " diye sor...

• Gözünün içine bakarak gülüyorsan çocuk da bunu anlamıyorsa gerek yok üstelemeye.

0|0
    0|0
  • Haftada 1 fix bu soru var, arkadaşına gülmüyorki sana gülüyor tebessüm ediyor sana sinyal çakıyor sende anlıyorsun arkdaşın burada 3. şahıs.

0|0
    0|0
  • arkadaşın doğru söylüyor

0|0
    0|0
  • senin aradığın ilişkiye göre değişir o güzel bir kıza herkes selam verirse güler ama illa ki sevecek aşık olacağı için değil

0|0
    0|0
  • bu kızların başına ne geliyosa yanlarındaki ya arkadaşından ya da kız grubundan geliyor , o senin hissettiğini hissedemezki yorum yapsın

0|0
    0|0
  • arkadaşın haklıdır bir selam verdi diye çocuk senden hoşlancak değil sen bir adım daha at bakalı çocuk ne tepki vercek ondan sonra hoşlanıp hoşlanmadığını anlarız

0|0
    0|0
  • arkadaşın doğru söylüyor olabilir eğer sen eminsen arkadaşın çocuktan hoşlanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cocuk senden etkilenmis ve arkadasin bunu kiskanmis belkide asik olmus cocuga dikkat et kankaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...