Bir erkek gönül eğlendirme amaçlı yaklaştığı kızı severmi

erkek sevmeden sadece beğendiği ve gönül eğlendirme amaçlı yaklaştığı kızı severmi ya da sadece gönlünü eğlendirip bırakırmı daha iyi birini bulduğunda benimle ilgilenen biri var beni beğeniyor ama gönül eğlendirme amaçlı yaklaştığını hissettim bana bende hoşlandım ama bunu hissettğim için ne yapacam bilemiyorum beni severmi böyle yaklaşmış olsada devam edeyimmi yoksa daha iyi birini bulduğunda bırakıp gidermi

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• kedilerimin huyları bile farklı ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Düzgün aklı başında bir erkek hiç kimseyle gönül eğlendirmez, bu çok ayıp ve günah.. bir kişiliksizlik örneğidir.. bu görgüsüz bencil ve cahil insanların işidir. böyle biri sevilmez birlikte de olunmaz.. kullanılıp atılmak hoşunuza gidiyorsa devam edin, gitmiyorsa hemen hayatınızdan çıkarın derim, bu çok kötü bir şey..

0|0
    0|0
  • Hiç öyle birisini duymadım amaçlar sadece cinselliktir o tip cinslerimizin.

0|0
    0|0
  • iğrenç bir kişiliği sevmişsiz yol yakınken dön derim

0|0
    0|0
  • Yaslanılacak sanal omuzlar olarak bırakıp gittiğinde biz burada olcaz.

0|0
    0|0
    • sevmezmi diyorsun

• sevmesi için bir yol var mınasıl davranayım ben sevmesini istiyorum

• Yav bırak uğraşmaa. Kendimden biliyorum bir ilişkiye başladığında eğer karşındakinin beğenmediğin özelliklerini değiştirmek veya dediğin gibi zamanla bağlarım tarzında düşüncelerin varsa hayallerin suya düşer. Bulaşma. Hatta hiç sevgili yapma vakti gelince adam gibi evlenirsin. Sevgili olup ayrılıp geçmişini kirletme bana kalırsa.

• adam gibi birini bul*et gitsin piçmiş zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...