Erkek ya da kız arkadaşınız günlerce mesaj atmasa naparsınız?

Diyelim ki sevgiliniz bir anda mesajı kesiyor ve hiçbir şey demeden günlerce yazmıyo.

Ne düşünür ve ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Başına birşey gelmemiştir, çünkü bir ara yine böyle yapmıştı. Seviyorum falan diyo, erkeklerden cok kıskanıyo hatta.. Ayrılmak istiyo musun dedim istiyosan bitir dedim sana soruyorum dedim konuyu değiştiriyodu.. Ama neden böyle yapıyo ? Mesaj atmalı mıyım ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey yapmam tam tersi sevinirim yerine göre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ayrılırım direk onun nazını neden çekeyim ki

0|0
    0|0
  • Ben hatırlıyorum da telefonla konuşurken kavga ettik ve ben fifa oynadım o da dediğim şeye kırılmıştı :SAD:ADS 1 saat bişey demedi bana dakikalarım gitmişti AS:D:SAD şimdi gelse susmam ama neyse işte

0|0
    0|0
  • zikleyeceğim bir durum değil memnun bile olabilirim yerine göre

0|0
    0|0
  • günlerce mesaj atmamış ve sen hala onu düşünüp soruyorsan aşıksın tarifi yoktur bunun ama seviyorsundur bu densizi katlanacaksındır ,sevdireceksindir kendini başka türlüsü kendine acı çektirmektir.

0|0
    0|0
  • Kafamı dinlerim ne güzel işte.

0|0
    0|0
  • ayrılmaya yakın olduğunu anla

0|0
    1|0
  • ölmedi dimi?

0|0
    0|0
    • yaşı kaç

• Dün mesaj attım cevap vermedi ama. Gerçi biraz sert mesaj atmıştım.. Artık özgürsün falan dedim. Neden böyle yaptığını anlamıyorum

• işte bence biraz sorgula gerçekten merak ediyosan. sonuçta o da insan senin onu düşündüğünü anlar

• benimki sürekli öyle alışamadım bir türlü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Başına birşey mi geldi diye evine giderdim direk. Yada annesini arardım

0|0
    0|0
  • koyarım g*tune gitsin..

0|0
    0|0
  • Başına bişey gelmesinden korkar ortalığı ayağa kaldırırım

0|0
    0|0
  • yerine yenisi gelir

0|0
    0|0
  • Ayrılmak istiyodur ..

0|0
    0|0
  • Şöyle bir 'ohhhh'cekerim:))

0|0
    0|0
  • Telefonla ararım veya gider bakarım yani belki basına kötü bir sey gelmistir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...