HERKESE +1 :) BODY DEN ANLAYANLAR BAKABİLİR Mİ ?

BOY : 184

KİLO : 70

body yapmaya yeni başladım bu vücut ne kadar zamanda adam olur zamanı kısaltmak için neler yapabilirim ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her gün düzenli yaparsan 3-4 ayda gözle görülür değişim olur al buda güzel bir program bölgeler için. link

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En az 6 ay diyorum. kilon düşük bence kilo almalısın.kademeli şekilde çalışman gerekir.

0|1
    0|0
  • Herkesin genetiği aynı değil 6 ay ideal ama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yeni başladıysan ilk günler fazla ağırlk kaldırma hevesi olur kişide...asıl olan fazla kaldırmak ya da fazla yapmak değildir asıl olan devamlı yapmaktır.şöyle düşün kayaları oyan deniz suyu damlasının büyüklüüğ değil devamlılığıdır.

0|1
    0|0
    • protein tozu falan kullansam daha hızlı gelişme olur mu çünkü benim 4 buçuk ay sonra spor mülakatlarım var ve vücudumun bir şekle girmesi lazım

• doktora danışıcam zaten kardeşim bide bir kağıda yazdırırım zararı olmaz diye sonra bişey olursa tazminat isteriz :D

• sıhhatini düşün tazminatı dğeil.

• aceleye getirirsen kof olursun.yavaş yavaş acele etmeden tüm kaslarını çalıştır.birden çok ağır kaldırma.kademeli olarak arttır.vücuda fazla yüklenme.zamanla zaten vücut daha fazlasını ister biraz onu dinle...

0|1
    0|0
    • 4 ay sonra spor akademisi mülakatları var o yüzden bir şekile girsin diyorum

• kilo alman lazım öncelikle. düzenli beslenme ve calısmayla 6 ayda toparlanmaya baslar :)

0|1
    0|0
    • kaç kilo daha almam lazım bide protein tozu falan kullansam daha hızlı gelişme olur mu çünkü benim 4 buçuk ay sonra spor mülakatlarım var ve vücudumun bir şekle girmesi lazım

• eyvallah

• aceleye getirmemen lazım 6.8 ayda kaslar kendini belli eder.

0|1
    0|0
    • 4 ay sonra spor akademisi mülakatları var o yüzden bir şekile girsin diyorum protein tozu kullansam nasıl olur

• eyvallah whey nasıl

• oda iyi 3 ü.

Yükleniyor...