Kapat

Sorularım neden iptal edildi ? hiç ks yi yargılarmısın ? durduk yere neden sorunu silerler ? ağlarmısın ya da

Sorularım neden iptal edildi ? hiç ks yi yargılarmısın ? durduk yere neden sorunu silerler ? ağlarmısın ya da

link kafanıza göre soru sorma özgürlüğünün olmadığı ülke ve bir site olduğunu düsünüyorum içinde müstehcen ya da şiddet içerikli olmamasına rağmen sorularınızın silindiği an verdiğiniz tepki ne oldu ks de ? benım ise bu şarkı ..ya sizin tepkiniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu sitede benim "hayırlı akşamlar" yorumum bile aşırı cinsellik diye kaldırıldı o yüzden her şey doğal geliyor ;)

0|2
    0|0
    • aahahaha inanmıyorum :D noo noo

• p*rnoma dokunma sansüre hayır diye pankartlar taşıyp taksimde eylem yapan bir sitenin kendi sitesinde sansür uygulaması kadar traji komik bir olay daha var mı soran boş ver kaale bile alma ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• tepkim yok benim herseyin kuralı var.

sahsen ben bana hakaret edenleri rahatsız edenleri sikayet ediyorum hakkım olduguna ınanıyorum.

siteyi uygun sekılde kullanırsan yonetım bırsey yapmaz.

ve ınan ılgılenıyorlar yanı yaptıgım her sıkayetın donusunu aldım.

0|1
    0|0
    • müşteri hizmetleri iyi çalışıyor demek ..:D

• zaten hep bayanlara calısır o müsteri hizmetleri :D ömrüm boyunca boyleydi neyse uzun konu bence uzatmanın alemi yok :

• sen bilirsin.

• mucksssssssssssssss

0|2
    0|0
  • Keyfine göre soru cevap kaldırılmıyor kurallara uygun değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorun kurallara uygun değildir kimse keyfi soru kaldırmaz

0|0
    0|0
    • rules rules rules..

• :)) Bilmem mi günde 2 3 tanesini yolcu ediyoruz :)

• salla başı al maaşı oldu durum :D

• Sorularım kaldırıldı, cevaplarım kaldırıldı vs. vs.

Bir tanesi hariç hepsi haklıydı.

o bir tane için de kaldıranın cehaletine verip konuyu kapattım.

Bu kadar abartmamak lazım isteyen istediğini kaldırsın :)

0|0
    0|0
  • Benim bile 1 sorum kaldırıldı kurallara aykırı olduğu için,ayrımcılık yok burada.

0|0
    0|1
    • kurallara aykırı olması için snn önce kurallara uygun yazman gerekti ben uygun yazdığımı düsünmeme rağmen iptal edilmesi benım sorunum ..

• Hatayı kendisi yazdı zaten usta. Ağır ... gerisini sen biliyorsun :)

• Sen öyle düşünebilirsin,ama kaldırılıyorsa muhakkak bir sorun teşkil ediyordur.Bu kadar üstünde durmamak lazım.İlk başta bende itiraz ettim sonradan kabullendim,eğer bir ortamda barınmak istiyorsak oranın belli kurallarına uymak zorundayız.

• aynı soruyu başkası sorabiliyor ama benimi 2 kere kaldırılıyor eşit değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...