Kendi adınıza parfüm yapsaydınız neleri kullanırdınız ?

Lady gaga'ya şaşırmıştım :D Kan ve spermden kendi adına koku yapmış :D Ulan ben yapsam marangoz atölyesindeki kokuyu kullanırım :D :D:D

Güncellemeler:
Unutmuşum bilmem bilirmisiniz kargo paketinin kokusuda çok güzel :D

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• kan ve sperm mi yuh :/

0|1
    0|0
  • Lady Gaga nın parfümünün içindekiler doğru değil diye biliyorum. :D Hatta kan kendi kanından alınan bir örnekmişte falan diye bir sürü dedikodu döndü :D Sperm de neymiş seviştikten sonra duyulan mutluluğu hissettirecekmiş. Yalan:D Manyak kadın her şey beklenir gerçi ondan ama doğru değil :D

1|0
    0|0
    • doğru ve ya yanlış diye elimde bir rapor yok :)

• yani tabi canım nerden bileceksin.:) Benim parfümümün içinde bebek ve bahar çiçekleri kokusu olsun jkdsfhs onun gibi bir şey

• Kahve kokusu

0|1
    0|0
  • odamdaki tüm parfümlerden biraz karıştırırdım

0|0
    0|0
  • Evet duymuştum iğrenç ötesi

0|1
    0|0
  • iskenderden tereyağının künefeden peynirin kokusunu alır harmanlarım

0|1
    0|0
  • Lady gaga'da insanmı acaba :/ kusasım geldi ...

Yağmuş sonrası toprak kokusu , yeni doğmuş bebek kokusu , bide çam ağacı kokusu olurdu :)

0|0
    0|0
    • insan görünümlü yaratık :D yeni doğmuş bebek tutar :D çam ağacıda idare eder

• Vanilya ve kitap kokusunu çok severim, karıştırarak bi' şeyler bulurum.

1|0
    0|0
  • çamaşır suyu kokulu bişey yapardım beni koklayanın başı dönsün :D

0|0
    0|0
  • ciddimisin o nasil oluyor tövbe tövbeee

0|0
    0|0
    • yaw iğrenç bir karıdan ne beklersin evet taa 2012 de açıklamıştı :)

• ilgi çeksin diye öyle demitir la o

0|0
    0|0
    • ne demeye çalışyon teyze :D

• haplarımın saati geldi bak saçmalmışım, klavye 7 yıllık lan, basmıyor işte :D neyse cidden kan ve sperm koymamıştır iş olsun diye demiştir

• hee hastasın sen :D 7 yıllık mı maşallah bayağı basmışsınızdır :D evet apla ben gaga'nın imajeriyim parfümü medya'ya sunarken yanında tercümanlığını yaptım ve gaga parfümünü paris'teki Ciel şirketiyle anlaşırken imzayı ben attırdım :D

• Bir tutam kimyon bir tutam karabiber 5 tutam lavanta *.*

0|0
    0|0
  • odor of heaven

0|0
    0|0
    • isim olarak bunu kullanırım malzeme olarak da zaten tüm parfümler iyi :D aklıma glemedi

• bende bilerek yorum yapmadım zaten ulan diyorum odor of heaven ne alaka :D

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...