Drogba giderse İbrahimoviç gelecekmiş doğru mu ?

Drogba giderse İbrahimoviç gelecekmiş doğru mu ?

gelir mi sizce ?

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• Drogba'nın gideceği muhtemel zaten bir Terim dönemindeki Drogba'ya bakın bir de Mancini döneminde adamın ayağına top bile gelmiyor sonra vay efendim Drogba ihtiyar çok kötü oynuyor diyorlar bu taraftar Drogba'nın değerini bilmiyor umarım Chelsea'ya gidip çok mutlu olur ama onun yerine Mancini Dzeko'yu getirir İbra değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Arkadaşlar GS ye bence şuan tm ronaldo messi belki hayal ama çoğu futbolcu gelir artık Türk takımlarına gelmez söünü GS geride bıraktı bence Balotelli gelsin bu ara GS de GS diyo adam Drogbaya verdiğin parayı veriğindede gelir bence yani İBRA gelmez diye bişe yok gelebilir ama madi durumlarda önemli dediğim gibi şuan her futbolcu GS ye gelebilir.

0|0
    0|0
  • İbrahimoviçi ikna etsek bile yıllık en az 10 milyon euro yıllık ücret vermemiz lazım bu parayıda biz vermeyiz ama Balotelli transferi olabilir bizim tam aradığımız golcü

0|0
    0|0
  • Gelmez umitlenmeyin

0|0
    0|1
  • Gelecek kisi Etoo sanirim.Chalsede cok forma.bulamiyo

0|1
    0|0
  • kimsede garanti konusmuyor malum öncesinde drogba ve sneijder transferlerinede çok şey söylemişlerdi... :) drogba giderse ibra seçenekler arasında ünal başgan dzeko ibra osvaldo benteke bu 4 ünden birini almalı diye düşünüyorum ki drogba giderse bunlardan biri yüksek ihtimal

0|0
    0|0
  • onu bunu bırakta Eto'o bitmiş

0|2
    0|3
  • hikaye o iş.

ibra hep üst düzeyde takımlarda oynadı. ajax inter milan Barcelona psg

para için bile olsa gelmez ;)

0|0
    0|1
  • evet doğru. bende galatasaray ın yurtdışı menajerlerinden biriyim. ne bileyim mk. spor haber ajansı mıyım ben

0|1
    0|0
  • galatasarayın borcu çok neredeyse 1 milyar liraya dayandı beşiktaştan daha kötü duruma düşecek o yüzden transfer yasağı alabilir

0|0
    0|1
  • drogbanın sezon sonu gider ama. ıbrahimovic psg nin planlamasinda var. galatasaray in güzel bir santrafor alacağını düşünüyor m

0|0
    0|0
  • ah keşke gelse

0|0
    0|0
  • oda gider messi gelir :D

0|1
    0|0
  • 8 milyonda ona veririz bir bok yapmadan durur

0|1
    0|0
  • ben galatasaraylıyım ama bence ıbra 34 yasından sonra gelır turkıyeye gelırse daha psg de ııkı sezon oynar adam 25 lık topcu gıbı

0|0
    0|0
  • fanatikten mi okudun :D :D

0|0
    0|0
  • yalan inanma canım kanma

0|0
    0|2
  • İbrahimoviç cincon a gelirse ilk ben alırım formasını ve gidene kadar da cinconlu olurum

0|0
    0|2
  • ibrahim oviç ilk önce ispanyaya uğrayıp messi ile ronaldoyu alıpta gelicekmiş :)

0|1
    0|2
  • ibra Türkiyeye gelmez şu an.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...