GEZİ OLAYLARI BEŞİKTAŞI ETKİLEDİMİ..ÇARŞI BEŞİKTAŞ ZARARMI VERİYOR..

Beşiktaş çarşı gurubundan zararmı görüyor...Çarşı gurubu BEŞİKTAŞ ın popülerlikte önünemi geçtı...sizce bu durum nasıl değerlendirebilir...

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşla cArsiyi ayri 2 kavram olarak gören birinin bunu düşünmesi normal et ve tirnak gibi 2si.Tirnagin darbe aldiginda etin nasil aciyorsa buda boyle.cArsi dik duruşunu gösterdi bazilarinin isine gelmediği için ugrasiyorlar

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Tribüne siyaset sokmada üstlerine yok Fikret Orman açık açık söylüyordu zaten çArşı bu işlere karışmasın diye ama çArşı'nın kavgacı kimliği sebebiyle bu olaylara karşı çıkması imkansız zaten en iyi taraftar grubu olarak nitelendiriyorlar fakat tribünlere bu tür şeyleri sokmaları tüm futbol'u kötü bir yere getirdi bence

0|0
    0|0
  • kurabiyeeeeeeeee :)))

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• siyasetin her halta sokulmasına karşıyım. Beşiktaş bir futbol takımıdır ve öyle kalmalıdır.

Aynı şekilde sanatcıların da siyasi propaganda yapmasına karşıyım. Tüm millet işi gücü bıraktık siyasi propaganda maşası olduk

0|2
    0|2
    • haksızlıklara karşı çıkmak siyaset değil

• Aynı düşüncedeyim+1

• jamesh haksızlıklara karşı çıkma diyen yok zaten. Gel beraber karşı çıkalım ama propaganda yapmak yakışmıyor ne beşiktaşa ne başka bir takıma

• beşiktaş bu konuda yıprandığı bir gerçek ama türkideki direnişe inanılmaz derecede ilham kaynağıda olmuşlardır

0|2
    0|2
  • beşiktaş önüne bişey geçemez çarşı grubu takım iyiyken destekle kötüyken yönetim istifa

0|2
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Çarşının gezide çok büyük bir rant sağladığını düşünüyorum eğer bugün Çarşı varsa Beşiktaş sayesinde vardır dolayısıyla Beşiktaştan daha popüler değildir

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaş'ı Çarşı ile tanıdım. Yeterince açık...

0|0
    0|1
  • bir Galatasaraylı olarak çarşı grubunun dik duruşu bjk'yi sahiplenmesi sosyal olarak yaptığı yardımlar bütün takdirlerin üzerinde.

kimse boşa konuşmasın. çarşı türkiyedeki en iyi gruptur.

0|0
    0|0
  • değerlendirebilir mi bilmiyorum neyin ne oldu belli değil çünkü ülkede.

0|1
    0|1
  • beşiktaşı beşiktaş yapan Çarşıdır.

1|3
    0|2
  • kesin bişey var ki Tayyip çarşıya karsı :D

0|0
    0|2
Yükleniyor...