Göğüslerim gelişmiyor, sorun ne olabilir?

Arkadaşlar çok saçma ama benim gögüslerim yeni dogmuş bebek gibi hiç gelişmiyo sorun ne olabilr?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• daha iyi çalış pretein hapı al falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Küç kullan

0|0
    0|1
  • Erkeksin normal degilmi gelismemesi

0|1
    0|0
    • anlamadın gögüslerimde yag yok yag olsa kas yapıcam resmen dümdüz yani gögüs demeye 100 şahit ister

• Öyle gelişme değil o.. Anlamazsın sen.. :)

• doktora görün derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• gelişse nolcak sütyen mi takıcaksın?

2|1
    0|0
    • Hayır panpa kas yapıcam

• bekle biraz daha ne kadardır çalışıyorsun ki? hareketleri doğrumu yapıyorsun kas yapayım derken yakıyormusun kasları acaba bunları düşünmek gerekir

• hiç hareket yapmıyorum zaten zayıfım

• Valla düzenli olarak yemek yiyip spor yaptıktan sonra böyle bir sorun olmuyor. Bende bu sorunu yaşamıştım ama düzenli yemek yemeğe başladıktan sonra tam 11 kilo aldım ve kasada dönüştü. :D Zira artık çok yiyorum

0|0
    0|0
  • Gainer kullan kilo alamıyorsan.. link

0|0
    0|0
  • Bench Press'i düzgün yap.. Dirsekler biraz daha içeri.. Bar tam göğsünün üstüne değerken, yukarı doğru hızlı itip, aşağıya yavaş bırakacaksın.. Bir de proteini tam al..

0|0
    0|0
  • protein ve aminoasit desteği alman gerekmekte yaşının tam olarak kaç oldugunu bilmiyorum ama.kuş göğüs kafesine sahip olabilirsin.tolga çevik gibi diyebilirim örnek olarak.işte bu yüzden de gelişmiyor olabilir.

0|0
    0|0
    • protein çok alıyorum yaşım 18

• kardeşim sen gittinmi bide body yapmak büyüme hormonunu durduruyomuş diye duydum dogrumu acaba?

• evet gittim hala gidiyorum .6 ay civarı oldu .ve zayıf kişilerde geliyor kilo almak için.tavsiyem yumurta beyazını günde 3-4 tane tuketmen ogunlerini gayet iyi bir sekilde yemek zorundasın...kahvaltı önemli.bende onu diyorum yasın 20-21 civarına geldiğinde gidersen iyi olur.fakat sen kendini sisirmek için gitmemelisin gogus kafesini açmak biraz kas olusturmak için gitmelisin.

• sende böyle yaratılmışsın demekki . daha fazlası olmuyorsa zorla yapacak halin yok.

1|0
    0|0
  • Sıkıntı yok erkeksin :D

0|0
    0|0
  • ben body yapıyorum güzel gelişiyo :D snde yap

0|0
    0|0
    • kardeş çok zayıfım kilo alamıyorum body yaparsam iyice zayıflarım

• ah be kardeşim 10 ögün yiyom gene alamıyorum hastalara verilen mamalardan içiyorum gene alamıyorum :(

• o zaman senin metabolizma çk hızlı çalışıyo..netten araştr metobolzmanı yavaşlatırsan kilo alırsn ama dediğim gibi bol bol meyve tüket

• sıkıntı etme onu kardeş

0|0
    0|0
  • bu sorun degil ki..saglıgın yerinde mi ..önemli olan bu

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa dr görün

0|0
    0|0
Yükleniyor...