Yanlızca iki dakikanızı istiyorum .. çok değil

tiraf ettiğim çocukla konuşamıyorum ama arkime kimseden hoşlanmadığını söylese bile bnden hoşlandığını düşünüyorum. ya çocua dedikten sonra benim bildiğim inek çpçuk arka sıralara oturmaya başladı dersi pek dinlemiyo böle bir kavgacı oldu :D hala bakışıyoz tai bn bakamıom utanıyorum bugün beden dersinde güldü falan filan sonra mat dersinde hoca bni kaldırıyodu bir kaç kişi gülmüş bna diil ama bana gülüolar sanmış ne gülüyonuz falan demiş :( anlamıyorum anlayamıyorum napcam bn ? kaçan kovalanır gbi bişi mi olyo ? ((( çocugun kimseden hoşlanmadığını söylemesinin sebebi bu seneki önemli sınav yüzünden olacağını düşünüyorum hocalar öyle dmişti kimseyle çıkmayın falan demişti ama emin diiilim ))

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bence kesin senin onu sevdğini biliyordur..belkide o da senden hoşlanıyordur.olamazmı ? bence fazla da utanma ztn aynı sınıftaymışsınız konuşmaya çalışş :))

0|0
    0|0
    • zaten sevdiğimi bilyo söylemişti bir arkadaş :)

• ya benm tanıdığım erkeklerden vardığım bir sonuç var: çok çekingendirler bu konuda sevdiklerini belli ederler ama yüzlerine karşı söyleyemezler , konuşamazlar anca bakışırlar, bence bu a öyledir, biraz sabret zaman geçsin sanıyorumki acelen yoktur :) umarım bir an önce gerçeği öğrenp mutlu olursun :))

• saol canım :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu dönem içerisinde hareketlerine hiçbir anlam yüklememeye çalış.

Şu sınav geçsin önce.

cut.

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor işte belli. Ama inek bir tipse kızlara karşı çekingendir falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...