Fikir lazım; siz olsanız doğum gününüzün nasıl kutlanmasını isterdiniz?

tkrdan soruyorum. arkdşlar bz birbirimizi sevyrz ama açılmadık daha doğum günü yaklaştı. 2 hafta snra.okulda kutlamk zorundayım lise öğrencisiyz okulda süprz doğum günü nasıl kutlarım? sz olsanz nasıl kutlnmasını isterdnz? hediye olarak saat aldım(slayt falan olmaz) boş sınıf bulmak zor hatta imkansız

Güncellemeler:
TÜM SINIF BİLMEYECEK BEN O VE 3 ARKADAŞ O KADAR

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum okul nasıl bir alanda bilinmiyor ama en güzeli arkadaşlarıyla birlikte plan hazırla ama okul değilde başka bir yerde cafe de filan olursa tek kutla müthiş olur hem şok olur hemde unutulmaz bir başlangıç olur ikiniz için de hediye saat çok erken bence güzel bir kıyafet al bence çünkü onun için çok değerli olur hep giyer ve seni unutmaz hep hatırlar

0|0
    0|0
    • ya gzel diyosnzda şartlar olmaz saat takıntısı vr orjnal aldım

• Yine silinecek lokumum.

0|0
    0|0
  • :) 121212

0|0
    0|0
  • slayt nedir ya :)

0|0
    0|0
    • ya yapıyolr ya kısa kısa video çkp brbeştiriyolar doğum günün kutlu olsun diyolar

• hani ders slayları var ya :D

• yok artık :D

Kızlar Ne Diyor 3

• butun sınıfla konuş o sınıfta yokken.Bİ arkadaşın çıkarsın sınıftan hocaylada konuşursunuz hazırlkları yaparken cıkarır bir arkadaşı bahaneyle onu dşarı sonra getirirvsvs

0|0
    0|0
    • TŞK EDERM AMA OLMAZZ

• kardeşim hem okulda yapıcaz diyosun hemde kimsenin haberi olmıcak diyosun.Gidin müdürün odasında kutlayın o zaman.Yersiniz birlikte pasta ha?

• yaaa offffffff

• Hmm.Kantinde kutla?

0|0
    0|0
  • ben cevaplamaktan bıktım sen sormaktan bıkmadın :D

kutlamana gerek yok bence sadece hediyeyi ver yeetrli

0|0
    0|0
Yükleniyor...